Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ksiądz – podglądacz niebawem stanie przed sądem. Jest gotowy już akt oskarżenia

Przed Sądem Rejonowym Lublin-Zachód odpowiadał będzie łukowski ksiądz Artur S. Duchowny wpadł w toalecie jednej z lubelskich galerii handlowych, kiedy podglądał załatwiających potrzeby fizjologiczne mężczyzn.

Prokuratura Rejonowa Lublin-Północ zakończyła śledztwo w sprawie Artur S., księdza z parafii Najświętszej Matki Panny Matki Kościoła w Łukowie. 37-latek odpowiada w głośnej sprawie, jaka miała miejsce 9 lutego w lubelskiej galerii handlowej Vivo. Zatrzymano go wówczas na podglądaniu mężczyzny znajdującego się w sąsiedniej kabinie w toalecie.

Jak później ustalili policjanci, duchowny poprzez wywiercone w drewnianych ścianach kabin otwory podglądał załatwiających potrzeby fizjologiczne mężczyzn. Artur S. został doprowadzony do prokuratury, jednak nie przyznał się do winy.

Śledczy oskarżyli księdza o usiłowanie utrwalania wizerunku nagiego mężczyzny bez jego zgody. Okazało się bowiem, że duchowny próbował nagrywać telefonem pokrzywdzonego. 37-latek niebawem stanie przed Sądem Rejonowym Lublin-Zachód. Prokuratura skierowała tam akt oskarżenia w tej sprawie. Duchownemu grozi do pięciu lat więzienia.

(fot. pixabay/zdjęcie ilustracyjne)

26 komentarzy

 1. To powinno być umarzane za niską szkodliwość społeczną. A zgłaszający powinien być upomniany, że robi z igły widły i że jego histerie nie zmienią decyzji.

  • Koscil = największa instytucja pedofilska na świecie

   • Franek = największy ubek na świecie.

   • Franek, podobno są tarcia wśród gejów. Ale ja tego nie widzę. Idziecie jednym skserowanym murem za światem w którym nie będzie przekroczeń tylko histeria i głupie zasady. Zasady których nie chcę i z którymi się udusze.

   • I co się stało, że facet próbował nagrać innego faceta w wc? Oczywiście, ze jest to niska szkodliwość czynu.

 2. Nie widzę winy tego człowieka. To jest najzwyklejszy eksces, wybryk a nie jakieś przestepstwo. Należy to potraktować jako żart i umorzyć postępowanie.

 3. Wiadomo, że galeria Vivo to PKS, nie będzie dworca nie będzie galerii, sam czyn, no cóż nie warty publikacji, no chyba dlatego rozdmuchany, że to osoba duchowna.
  Lublin zaściankowy żyje takimi sprawami.

 4. Lepiej podglądać gejów na plaży nudystów. Tylko trzeba zabierać prezerwatywy i uważać na choroby weneryczne w trakcie przygodnego seksu przy plaży bo już niejeden skończył z chorobami. Podniecenie i popęd są normalne i każdy nie ma nad nimi pełnej władzy. Byle nie popadać w skrajności.

 5. Gdyby to był szary Kowalski to z pewnością redakcja 112 by do tematu nie wracała, a że to ksiądz to czekamy jeszcze na wiadomości o apelacji, kronikach odsiadki, zwolnieniu i dalszym życiu na wolności…

  • Rzeczywistość boli

   • Mnie boli bardziej statystyka bo sam bym takiemu księdzu czy świeckiemu z miejsca szczękę przestawił, tyle że duchownych zboków z udowodnionymi zarzutami nie ma nawet 10% w stosunku do całości zboków, za to o nich najgłośniej, ot co.

 6. jeszcze wczoraj

  Nie będę pisał o sobie za dużo bo się boję, że nie przyjedzie po mnie mój kochany podniecający dzielnicowy (starszy brat najseksowniejszego kolegi z mojej byłej klasy) tylko inni policjanci.

  Ale w tym miejscu dziękuję wszystkim gejom, biseksualistom i heteroseksualistom o dobrych serduszkach z siłowni z której wracam. Tym konkretnie którzy pozwalają mi z życzliwości i serdeczności oglądać swoje nagie ciała pod prysznicem. Wiedzą, że jestem gejem, sami nie mają z tego wiele bo ja jestem brzydki a są życzliwi i pozwalają się oglądać. Dziekuję.

 7. Zobaczmy jaką lewak dostanie karę.

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112