Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

O krok od tragedii: Przewrócił się ciągnik, pijanego traktorzystę przygniotła przyczepa

Bardzo dużo szczęścia miał mężczyzna, którego przygniotła przyczepa doczepiona do ciągnika. Usiłował on po pijanemu zjechać ze sporego wzniesienia.

Do wypadku doszło w czwartek wieczorem podczas prac polowych w miejscowości Wirkowice w gminie Izbica. Jeden z mieszkańców zwoził z pola bele siana, które załadowane były na przyczepę. Podczas zjazdu ze sporego wzniesienia, ciągnik się przewrócił zaś przyczepa przygniotła mężczyznę.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Poszkodowany został uwolniony i przekazany ratownikom medycznym. Jak ustaliliśmy, 23-letni mężczyzna miał bardzo dużo szczęścia. Doznał tylko niegroźnych obrażeń ciała.

Przytomny z obrażeniami głowy został przetransportowany do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że miał on 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. W akcji uczestniczyły cztery zastępy straży pożarnej z OSP KSRG Izbica i PSP Krasnystaw. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

(fot.nadesłane – Bartek Skrzypek OSP KSRG Izbica)
2016-06-10 09:21:58

25 komentarzy

  1. Wirkowice to nie miejscowość to stan umysłu!

    • Nie wiem z jakiej wiochy jesteś i o twojej wsi tez tak mogą napisać. W Wirkowicach mieszka prawie 1000 osób a takie zachowania to margines który zdarza się wszędzie,może jutro być u ciebie w związku z tym proponowałabym głupio się nie wypowiadać i nie mądrzyć. Komentarze tez trzeba dawać mądre. Jeśli chodzi o sprzęt to każdy jeździ takim na jaki go stać

Z kraju

Polityka i społeczeństwo