Kolejne osoby zatrzymane za posiadanie konopi i marihuany

Policjanci zatrzymali kolejne osoby, które posiadały konopie indyjskie i marihuanę. Tym razem wpadł 24-letni mieszkaniec Chełma i 38-latek z gminy Poniatowa.

Do zatrzymań doszło w miniony wtorek. Kryminalni z Chełma podczas przeszukania mieszkania na os. Kościuszki w Chełmie ujawnili ponad 150 gramów marihuany oraz dwie rośliny konopi. Jak ustalili funkcjonariusze narkotyki należały do mieszkającego tam 24-latka. Policjanci w związku z tą sprawą zatrzymali mężczyznę.

 

mar1

 

Z kolei na jednej z posesji w gminie Poniatowa podczas przeszukania mundurowi natrafili na 8 rosnących na podwórku krzaków konopi oraz ukryte w pomieszczeniach gospodarczych ponad 3,2 kg gotowego suszu marihuany. Do sprawy został zatrzymany 38-latek.

Wkrótce mężczyźni staną przed sądem.

 

68-114494

2017-10-12 07:38:37
(fot. Policja Chełm/Opole Lubelskie)

Zobacz również

21 komentarzy

  1. kupiłam sobie wczoraj w sklepie kosmetycznym buteleczkę oleju z nasion konopi indyjskich , najzupełniej legalnie. Zamierzam dzisiaj przeprowadzić inhalację i liczę na mega doznania, podobno można poczuć po tym bluesa

  2. Rozpoczecie Żniw 2017….

  3. W końcu widać ze ktoś się chociaż troszkę znał na rzeczy. Jakiś trening napewno początkujący 🙂 ale w dobra strona zmierza 🙂 Powodzonka i z Fartem mordo 🙂

  4. Marichuana to pierwszy krok do uzależnienia twardymi narkototykami. 90% osób, które spróbuje marichuany skończy jako morfiniści. Każdy producent i diler złapany przez Policję to kilka istnień ludzkich uratowanych. Prokouratorzy i sądy powinni być bezwzględni, kary za produkcję i posiadanie powinny być najwyższe z możliwych. Narkomani złapani nawet z małą ilością mają szansę w więzieniu wrócić do abstynencji narkotykowej po minimum 2 latach.

  5. Dzisiaj widziałem ładne maki, zrobiłem im piękne zdjęcia a potem zjadłem – czy jestę narkomanę?

  6. Nikogo z Łęcznej ? Dziwne

  7. To coś jak z terroryzmem. Nie każdy muzułmanin jest terrorystą, ale każdy terrorysta jest muzułmaninem. Nie każdy palący jest narkomanem ale każdy narkoman zaczynał od palenia. Nie wiem dlaczego, każdy początkujący palacz trawki, stawia się wyżej od narkomana o alkoholiku nie wspominając? I tak w większości przypadków skończy na dnie. Jedynie uświadomienie sobie konsekwencji swojego postępowania, może uchronić przed równią pochyłą. Ale wy, uzależnieni, wiecie lepiej, stąd te durne wpisy o braku szkodliwości. I nie wyjeżdżajcie z leczniczymi właściwościami, bo nie o te właściwości wam chodzi. Rannym też podawano morfinę by uśmierzyć ból i co, też ma być legalna jako środek przeciwbólowy?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki Folkowe 2021. Wszystkie wymiary kultury tradycyjnej. Sprawdź program
Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie