690 680 960

Kaznów: Zderzył się z audi i uciekł do lasu. Wrócił po trzech godzinach, nie do końca trzeźwy

Dzisiaj po południu w Kaznowie zderzyły się dwa samochody osobowe. Do szpitala przewieziono dwie osoby, w tym małe dziecko.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 14:30 w miejscowości Kaznów w powiecie lubartowskim. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: audi i opel. Jak nas poinformowano, kierujący oplem mężczyzna, skręcając w drogę prowadzącą na jedną z posesji, wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym z naprzeciwka audi.

Doszło do zderzenia obu pojazdów. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Zanim jednak ratownicy dotarli na miejsce, sprawca zdarzenia uciekł w kierunku pobliskiego lasu. Do szpitala zostały przetransportowane dwie osoby podróżujące audi. Był to ojciec z 3- letnim dzieckiem.

Po trzech godzinach, gdy policjanci wykonywali jeszcze czynności w miejscu wypadku, powrócił jego sprawa. Badanie alkomatem wykazało u niego jeszcze niecałe 0,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Do godziny 20 były utrudnienia w ruchu.

(fot. nadesłane – Tomasz, Krystian – DZIĘKUJEMY!)
2015-09-27 23:09:39

10 komentarzy

 1. To ile metrów zabrakło kozakowi? Ciekawe też ile kilometrów przejechał. Zapomniał alkomat zabrać w kieszeń, jeszcze z pół godzinki i 0,18. Na gorzałę miał a na alkomat już chyba szkoda mu było.

 2. I tak mu dobroduszny tzw.sąd nic nie zrobi.

  • odpowie za jazde pod wplywem nie za spowodowanie wypadku pod wplywem, czyli prawidlowo, rozumiem ze dla ciebie pieniaczu powini go skazac jak by spowodował wypadek?

   • Solejuk - w relacji na żywo z ławeczki

    didek – a Ciebie co ta wzburza, że Patolog wytyka nadmierną tolerancję dla pijackiej patologii???

   • Jeśli mu udowodnią, że pił przed wypadkiem. Oddalił się w stresie, wypił dwa szybkie i jak wrócił to miał spadające 0,3. Jak się nie przyznał, że pił przed tylko po, to marne szanse surowego ukarania. Odpowie za wymuszenie pierwszeństwa i tyle.

 3. Nocnymarku ten „kozak” zakręcal żeby skręcić na podwurko wiec to nie on spowodował wypadek, wypadek spowodował pan ktury był w drugim samochodzie, to on jechał za szybko a wiadomo ze w Kaznowie nie można szybko jechać i do tego te pan był w samochodzie z dzieckiem to on nie wychamowal i walną w ten drugi samochód .!

 4. Ten który skręcał wymusił pierwszeństwo i to jest jego wina w takiej sytuacji. Przecież to jest logiczne.

 5. Polo, skąd wiesz że ktoś jechał za szybko? czy uważasz że jeśli ktoś skręca w posesję to może lekceważyć zasady ruchu drogowego, że może robić to w miejscu niedozwolonym przejeżdżając podwójną ciągłą? Skąd wiesz w jakim momencie sprawca wykonał swój manewr, że nie zrobił tego w ostatniej chwili? Kim ty jesteś żeby wydawać osąd co do winy? jesteś rodziną sprawcy czy znajomym?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!
ZooCentrum wraz ze Schroniskiem dla Zwierząt w Lublinie organizują Jesienny Piknik dla miłośników zwierząt