Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

52 komentarze

 1. Śmigaj Bracie Po Niebieskich ! 🙁 A wy chamy co komentujecie powinniście się wstydzić za to co wypisujecie. Ciekawe jakbyście wy się czuli jak by ktoś zginął z waszej rodziny i czytali takie podłe komentarze. Zastanówcie się nad tym..

 2. Puknijcie się w głowę ciekawe z jaką prędkością jechał kierowca tira skoro był już ciągnikiem we wjeździe parkingu jak by jechali wolno mogli by się zatrzymać a nie zabić łatwo tylko liczowac ludzi a ktoś też cierpi że stracił bliskich i że ktoś stracił życie….

  • co ty za bzdury wypisujesz, teraz niezabudowany więc mogli jechać 90 na godz. Czy ty jeździłaś kiedykolwiek samochodem ? przy takiej prędkości i takim wymuszeniu pierwszeństwa nie ma fizycznej możliwości uniknięcia wypadku. Nawet przy 50 nie mieli szans się zatrzymać.

   • Tak jeżdżę i mam świadomość prędkości i siły hamowania. Wymuszenie czy nie nie tobie o tym decydować tylko biegłym i prokuraturze ale sory przy prędkości 90 km coś chyba by zostało z tego motocykla nie sądzisz???

 3. jak widać dużo tu ekspertów od wyliczania prędkości no proszę. 🙂

  • Ekspertami będą odpowiednie osoby faktem.jest że chłopak zginął i niech spoczywa w spokoju i napewno jego rodzinie jak i kierowcy nie pomogą wredne komentarze bo to też są ludzie i mają uczucia!!!

 4. Wszechwiedząca

  Moim zdaniem oni jechali przynajmniej ze 200 km/h i mieli światła włączone tylko ze ciężarówka nie widziała nic bo się nie rozgladala

 5. @Jolka.Tak zgadzam się z Tobą 🙂 aczkolwiek są na tym świecie osobnicy tzw. trolle. Którzy w świecie wirtualnym są ” kozakami”. I nie mają pojęcia co piszą, bo tacy znawcy od siedmiu boleści. Nie wam jest oceniać i puknijcie się w wasze puste głowy zanim coś napiszecie, znawcy się znaleźli, no popatrzcie a nie uwierzę. I nie pogrążajcie się z tymi waszymi opiniami i przepuszczeniami.