Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Karp: Nie żyje motocyklista. Zderzył się z ciężarówką

Całkowicie zablokowana jest droga krajowa nr 74 Zamość – Hrubieszów. Motocykliści zderzyli się z ciężarówką.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałek kilka minut po godzinie 17 w miejscowości Karp w gminie Sitno w powiecie zamojskim. Motocykliści zderzyli się tam z samochodem ciężarowym z naczepą.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Niestety nie udało się uratować życia jednemu z motocyklistów. W wyniku odniesionych obrażeń zginął on na miejscu.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy zamojskiej drogówki wynika, że 35-letni kierujący samochodem ciężarowym wykonywał manewr skrętu w lewo. W tym czasie w pojazd uderzyło dwóch motocyklistów, którzy poruszali się z naprzeciwka.

Drugi z poszkodowanych został przetransportowany do szpitala. Ofiarą jest 22-latek zamieszkały w gminie Zamość. Kierował motocyklem suzuki. Pojazdem tej samej marki jechał drugi z motocyklistów, 24-letni mieszkaniec Miączyna, który trafił do szpitala.

W miejscu wypadku, pod nadzorem prokuratora, trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn oraz dokładnych okoliczności zdarzenia. Droga krajowa nr 74 jest całkowicie zablokowana.

Wprowadzono objazd dla samochodów osobowych przez miejscowości: Karp – Cześniki – Boży Dar – Jarosławiec.


Wyświetl większą mapę

Karp: Nie żyje motocyklista. Zderzył się z ciężarówką
(fot. policja)
2016-02-22 18:52:32, aktualizacja 2016-02-23 15:57:34

52 komentarze

 1. Śmigaj Bracie Po Niebieskich ! 🙁 A wy chamy co komentujecie powinniście się wstydzić za to co wypisujecie. Ciekawe jakbyście wy się czuli jak by ktoś zginął z waszej rodziny i czytali takie podłe komentarze. Zastanówcie się nad tym..

 2. Puknijcie się w głowę ciekawe z jaką prędkością jechał kierowca tira skoro był już ciągnikiem we wjeździe parkingu jak by jechali wolno mogli by się zatrzymać a nie zabić łatwo tylko liczowac ludzi a ktoś też cierpi że stracił bliskich i że ktoś stracił życie….

  • co ty za bzdury wypisujesz, teraz niezabudowany więc mogli jechać 90 na godz. Czy ty jeździłaś kiedykolwiek samochodem ? przy takiej prędkości i takim wymuszeniu pierwszeństwa nie ma fizycznej możliwości uniknięcia wypadku. Nawet przy 50 nie mieli szans się zatrzymać.

   • Tak jeżdżę i mam świadomość prędkości i siły hamowania. Wymuszenie czy nie nie tobie o tym decydować tylko biegłym i prokuraturze ale sory przy prędkości 90 km coś chyba by zostało z tego motocykla nie sądzisz???

 3. jak widać dużo tu ekspertów od wyliczania prędkości no proszę. 🙂

  • Ekspertami będą odpowiednie osoby faktem.jest że chłopak zginął i niech spoczywa w spokoju i napewno jego rodzinie jak i kierowcy nie pomogą wredne komentarze bo to też są ludzie i mają uczucia!!!

 4. Wszechwiedząca

  Moim zdaniem oni jechali przynajmniej ze 200 km/h i mieli światła włączone tylko ze ciężarówka nie widziała nic bo się nie rozgladala

 5. @Jolka.Tak zgadzam się z Tobą 🙂 aczkolwiek są na tym świecie osobnicy tzw. trolle. Którzy w świecie wirtualnym są ” kozakami”. I nie mają pojęcia co piszą, bo tacy znawcy od siedmiu boleści. Nie wam jest oceniać i puknijcie się w wasze puste głowy zanim coś napiszecie, znawcy się znaleźli, no popatrzcie a nie uwierzę. I nie pogrążajcie się z tymi waszymi opiniami i przepuszczeniami.

Wiadomości z info112