690 680 960

Dachowało bmw z imigrantami. W środku 13 osób w tym 7 dzieci

Tuż przy granicy województw lubelskiego i podkarpackiego Straż Graniczna ruszyła w pościg za bmw, którego kierowca nie zatrzymał się do kontroli. Pojazd dachował. W środku auta było 13 osób w tym dzieci.

W nocy z piątku na sobotę funkcjonariusze straży granicznej prowadzili kontrole na drodze wojewódzkiej nr 867 Hrebenne – Horyniec Zdrój. Około czterdziestu minut po północy zatrzymali do kontroli bmw, którym podróżowało trzy osoby. Tuz za nim jechało kolejne auto, tej samej marki. Jego kierowca zatrzymał się, jednak po chwili ruszył i zaczął uciekać. Pogranicznicy ruszyli w pościg.

W jego trakcie kierowca jadącego z nadmierną prędkością auta stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na pobocze a następnie dachowało. Gdy funkcjonariusze podbiegli do pojazdu dostrzegli, że jest on do granic możliwości wypełniony ludźmi. Pasażerowie znajdowali się ściśnięci pomiędzy siedzeniami, na podłodze a nawet w bagażniku. Na miejsce wezwano służby ratunkowe.

W pojeździe znajdował się kierowca i 12 pasażerów, wśród których było 7 dzieci. Pięć osób zostało przetransportowanych do szpitala, była to trójka nieletnich w wieku 11, 14 i 16 lat oraz dwóch dorosłych. Nie doznali oni poważniejszych obrażeń.

Wszyscy zostali zatrzymani, lecz niebawem okazało się, że jest to tylko cześć z grupy nielegalnych imigrantów. W lesie odnaleziono kolejnych 16 osób. Wszyscy z nich najprawdopodobniej pochodzą z Czeczenii i do naszego kraju dostali się przez zielona granicę.


Wyświetl większą mapę

(fot. KP PSP Lubaczów )
2016-02-22 20:14:40

39 komentarzy

 1. Trzeba sobie radzić 🙂 Do tych uchodżców nic nie mam , mam nadzieje , że im się powiedzie.

 2. Opatrzyć, nakarmić, suchy prowiant na drogę i w pociąg do Berlina z biletem w jedną stronę. Makrela przyjmie z otwartymi ramionami a my odliczymy z przydzielonej nam na siłę puli.

 3. Szkoda ze to kombi nie było >:) jeszcze by wielbłąda wcisneli .swoją drogo ciekawe co z nimi teraz zostaną ma naszym utrzymaniu pewnie już bym wolał żeby pijak to przepić niż im pomagać dla Polaków nie ma na leczenie głodne dzieci chodzą a my będziemy musieli w obce d..y kasę ładować

 4. To my jesteśmy narodem.

 5. Proszę zauważyć, oto ciekawa sytuacja. W jednym art wypadek BMW i imigranci. (swoją drogą niezłe combo) Ale nie ma komentarzy w stylu „ZNOWU BMW” czy „DEBIL z BMW” itd. Co z tego wynika? Ot po prostu, lubimy sobie popsioczyć na wybrane i ulubione tematy. Przemyślenia pozostawiam chętnym, a serdecznie w tym miejscu pozdrawiam całą straż graniczną. 3mam za Was i Waszą skuteczność kciuki… 😉

 6. O widzę juz nagonka żeby anty imigranckie komentarze usuwać – przyjadą to wasz też usuną, jeszcze w pupach wam zostawią cos po sobie.

  • Pierwszy komentarz, jak się tutaj pojawił został przez redakcję usunięty. Jestem przekonany, że zrobiono to dla dobra autorki.

 7. Stało się! UCHODŹCY SĄ WŚRÓD NAS!!!

 8. No nareszcie BMW zrobiło coś pożytecznego 🙂 Nie pozwolimy zamykać nam ust! Debilne organizacje tłumiące Polaka doczekają się polskiej sprawiedliwości. Ot choćby tak jak tu będziemy gotowi: https://www.youtube.com/watch?v=p5BBPoAZUvE

 9. Ciekawe czy jakby te ciapole jechały jakimś dajmy na to SsangYongiem, to czy szanowny Pan redaktor wspomniałby o tym w tytule.. Tylko jedna markę wymienia się w tytułach. Co za rasizm i dyskryminacja!

  • Pierwszy raz na stronie 112 i od razu taki komentarz ? Proponuję zajrzeć kilka stron wcześniej a znajdziesz odpowiedz. Kolejny reagujący na BMW jak byk na czerwoną płachtę.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach
Biesiada Rodzinna w Wólce Plebańskiej