Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Jest beton, może być zieleń. Do ratusza wpłynęła ciekawa propozycja

Teren ten jest wyłączony z ruchu pieszych, niedostępny też dla pojazdów. Tymczasem pokryto go betonową kostką. Zaproponowano, aby stworzyć tam pas zieleni, tak bardzo potrzebnej w centrum miasta.

22 komentarze

 1. Dziwny pomysł, a nie można wygospodarować większego miejsca na zieleń, która nie będzie się gotować i kisić w żarze, spalinach i błocie pośniegowym?

 2. Nie jest ciekawa. Wręcz kiepska.

 3. nieKrytyKrytyk

  ta w polsce zamienią kostkę na trawnik, już to widzę, od kilkunastu lat betonują wszystko co mogą, teraz nagle zaczną to zmieniać już to widzę, no chyba że szwagier jakiegoś ministra firme założył to może może. każda kolejna władza w polsce jest coraz większa patologią, Pro rodzinni PISYSMANI nakupili karetek, nie tak jak patusy z PEŁO.

 4. Dobry pomysł! To jest potrzebne.

 5. chyba propozycję złożyły osoby bardzo młode, nie znające życia.
  nie po to się karczuje i betonuje miasta, żeby teraz kostkę zrywać i coś sadzić… błagam was, myślcie!

 6. A kto potem będzie to kosił? I przybędzie wypadków bo nie będzie widać pieszych zbliżających się do przejścia.

 7. Chcesz trawy, wyjedź za miasto. Wyrwało się towrzystwo ze wsi i chce zrobić z miasta teren zielony.

 8. Niby nagle ciekawy pomysł. HA HA HA Mam dobry ubaw. może niech Pan Krzysztof Kowalik z Towarzystwa dla Natury i Człowieka sprawdzi sobie zdjęcia Lublina i wspomnianej ulicy sprzed 30-40 lat jak wyglądała wcześniej. A nie wmawia ludziom iż mają pomysł na zieleń. Starsi mieszkańcy Lublina pamiętają iż była w tym miejscu dawniej ziemia i trawa między drzewami jak i kwiaty. Tylko komuś przeszkadzało i zabetonować było trzeba.