Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Jeep wypadł z drogi. Barierki zatrzymały auto przed wpadnięciem do stawu (zdjęcia)

Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Jak wyjaśniają strażacy, metalowa barierka uchroniła auto przed wpadnięciem do stawu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 14 w Wojsławicach w powiecie chełmskim. Na drodze wojewódzkiej nr 846 prowadzącej od strony Krasnegostawu w kierunku Hrubieszowa samochód osobowy uderzył w ogrodzenie. Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący jeepem mężczyzna, podczas wymijania się na łuku drogi z samochodem ciężarowym, stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego auto na mokrej po deszczu nawierzchni wpadło w poślizg, następnie zjechało w stronę znajdującego się w centrum miejscowości stawu. Tam uderzyło w barierki, które uchroniły jeepa przed wpadnięciem do stawu.

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności oraz przyczyny kolizji.

Jeep wypadł z drogi. Barierki zatrzymały auto przed wpadnięciem do stawu (zdjęcia)

Jeep wypadł z drogi. Barierki zatrzymały auto przed wpadnięciem do stawu (zdjęcia)
(fot. OSP KSRG Wojsławice)

10 komentarzy

 1. stary dobry „cziroki” na ramie to je prawdziwa terenówka! a nie współczesny plastikowy badziew suv’iki dla chłoptasiów w rurkach i ich blond dżesik;)

 2. stary doby cziroki wypał z drogi 4×4 nie pomogło jak dzban prowadził

  • Dzbanie co ma napęd na cztery koła do wpadniecia w poślizg widać że nasz zerowe pojęcie o motoryzacji a się wypowiadasz.

 3. do stawu to jeszcze hohoho

  • ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chichot Losu

   Hohoho powiadasz… widziałem już i przydrożne drzewa rosnące hohoho od drogi, o które zatrzymywały się autka męczenników motoryzacji

 4. Matka Polka jezdem !!! - (choć nie chcem, ale muszem)

  Szkoda, że ta metalowa barierka uchroniła auto przed wpadnięciem do stawu, trochę zimnej wody mogłoby usprawnić posługiwanie się twardym dyskiem u „pana” co to stracił panowanie…

 5. co on przyczepił się do ogrodzenia, że nie wyjeżdża sam!! Chyba jest w stanie wyjechać po śliskiej trawce.

 6. Skaranie z tymi Bardakami. Jeździć nie potrafią.

Wiadomości z info112