690 680 960

Jedna zatrzymała się przed przejściem, druga nie zdążyła. Ford zderzył się z renaultem (zdjęcia)

Dwa auta zderzyły się rano na ul. Wojciechowskiej w Lublinie. Na miejscu cały czas pracują policjanci. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 8 na ul. Wojciechowskiej w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Gnieźnieńską zderzyły się dwa samochody osobowe: renault i ford. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż oba pojazdy poruszały się w kierunku centrum. Kierująca renaultem kobieta zatrzymała się przed przejściem dla pieszych. Zaskoczyło to kierującą fordem, która nie zdołała wyhamować i wjechała w tył jej auta.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kobietę z forda przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni.


(fot. lublin112)

12 komentarzy

 1. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż oba pojazdy poruszały się w kierunku centrum. Kierująca renaultem kobieta zatrzymała się przed przejściem dla pieszych. Zaskoczyło to kierującą fordem po co się zatrzymuje skoro nikogo nie ma. Mówiła że należy przed każdym przejściem się zatrzymać. Jak dalej tak będzie z takimi kierowcami to strach wsiadać za kierownicę.

 2. A tak miło by się leciało dalej, gdyby nie Ci inni ludzi na drodze.

 3. Dzięki pisowi na drogach jest bezbieczniej…

 4. Babcia - słuchaczka Radia Ma... wieprzową twarz

  Jedna zatrzymała się przed przejściem, druga nie zdążyła – klasyka gatunku po lubelsku 😆

  • ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chichot Losu

   Innym wcale nie rzadkim klasycznym przypadkiem jest pysk w w telefonie (bo przyszedł sms i mus na niego natychmiast odpisać).

 5. A może kierująca renaultem kobieta zatrzymała się przed przejściem zbyt gwałtownie naciskając na geja od hamowania. ?

  • No i co, gdyby zatrzymała się gwałtownie? Zasada zachowania odstępu przestaje wtedy obowiązywać?

   • Dżesica (koleżanka Brajanka)

    Odstęp to się trzyma jak się myśli o tym co sie robi, a tu myślenia nie dostrzegam

 6. jazda na zderzaku nieustannie modna 😛

 7. A słuchawka na BT kosztuje z 50 zeta…

Kursy walut

 • USD 4.1887zł -0.18%
 • GBP 5.2109zł -0.04%
 • EUR 4.479zł -0.25%
 • CHF 4.6211zł -0.19%

Polub nas