Sobota, 13 lipca 202413/07/2024
690 680 960
690 680 960

Jechała pod prąd poboczem, bez włączonych świateł. Doszło do wypadku

Wczoraj na obwodnicy Białej Podlaskiej doszło do zderzenia ciężarówki z pojazdem osobowym. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiły dwie osoby.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 21 na drodze krajowej nr 2 w ciągu obwodnicy Białej Podlaskiej. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu pojazdu osobowego z ciężarówką.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki volkswagen, jechała pod prąd poboczem drogi krajowej, wzdłuż barier dźwiękochłonnych. Auto kierującej passatem 47-letniej mieszkanki Białej Podlaskiej, dodatkowo było nieoświetlone. Kierujący ciężarową scanią 38-latek, aby się nie zderzyć z osobówką, odbił w lewo, natomiast kierująca volkswagenem zderzyła się z naczepą tego pojazdu. Po tym volkswagen uderzył jeszcze w barierę dźwiękochłonną.

Kierujący pojazdami byli trzeźwy. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiły dwie osoby podróżujące volkswagenem, kierująca oraz pasażer. Policjanci cały czas ustalają szczegółowe okoliczności tego wypadku.

(fot. Policja Biała Podlaska)

21 komentarzy

  1. Nie rozumiem czy taka „kierująca” rozni sie od pijaka czy ćpuna który jest tak odurzony ze nie wie co robi? Media robią nagonkę na kierowców zawodowych a tymczasem coś takiego ma uprawnienia do kierowania 1-2 tonową kupą blachy. I takich jak ona jest tysiące-i nikt się nie przejmuje.

Z kraju

Sport