Jechał oplem pod prąd na obwodnicy Lublina. „Oby mniej takich „uczestników” ruchu” (wideo)

Kolejny przykład skrajnie nieodpowiedzialnego i ogromnie niebezpiecznego zachowania na drodze. Kierowca opla poruszał się z dużą prędkością pod prąd na obwodnicy Lublina. Nagranie sytuacji drogowej otrzymaliśmy od Czytelnika.

Od naszego Czytelnika otrzymaliśmy nagranie, na którym zarejestrował kierowcę opla poruszającego się z dużą prędkością pod prąd. Do zdarzenia doszło około godzinę temu na obwodnicy Lublina, na wjeździe od strony Warszawy.

Mężczyzna jechał skrajnym lewym pasem stwarzając ogromne zagrożenie dla pozostałych kierowców, poruszających się prawidłowo. Takie zachowanie może być przyczyną tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Jak przekazał nam Czytelnik, nagranie w dobrej jakości trafi na policję.

– Oby mniej takich „uczestników” ruchu. Było bardzo niebezpiecznie – napisał do nas pan Piotr.

(fot. wideo nadesłane Piotr)

Zobacz również

25 komentarzy

 1. Prosiłbym redakcję o śledzenie tego tematu, czy rzeczywiście kierowca został ukarany.

 2. Taki świrów powinni ścigać, a nie stać na zatoczce i ludzi łapać na chorej „50-tce” wracających od strony Wa-wy.

  • Powinni ścigać i jednych i drugich. Za jazdę pod prąd ekspresówką powinna być sprawa w sądzie za niebezpieczeństwo sprowadzenia wypadku/katastrofy i grzywna, utrata prawa jazdy, natomiast za to drugie mandat oraz punkty karne.

  • No i oczywistym jest, że takich ścigają!
   Skąd pomysł, że nie?

 3. Dokładnie Borat,ale na takie zachawonie grupa spad nie zareaguje.

  • Dokładnie As. Grupa Speed upatrzyła sobie tych co jadą 55km/h po mieście i poprzez zakłamywanie pomiarów zabierają prawa jazdy niewinnym kierującym. Łzy się do oczu cisną jak ta grupa prześladuje „kierowców wyklętych”.

 4. Typowy rowerzysta. Z tej perspektywy nie widać, ale widziałem go dzisiaj przez okno autobusowe (czyli nieco z góry). Miał na sobie obcisłe spodenki kolarskie. Wydaje mi się, że ten pedalarz nawet nie ma prawa jazdy, bo gdy staliśmy na światłach szukał szkoły nauki jazdy.

 5. -zdarza się nawet najlepszym
  -od razu wiedziałem, że to mężczyzna

  • „Kierowca opla poruszał się z dużą prędkością” – fotoradar w oczach

  • -sami konfidenci na forum. W tyłek sobie te kamerki powsadzajcie, a nie na kierowców donosicie. Przepisy są do przestrzegania przez pieszych oraz rowerzystów.

   • Donos to nie tylko obowiązek obywatelski ale przede wszystkim przyjemność i satysfakcja z uprzykrzania życia przestępcy!

  • -jak taki kierujący ma wiedzieć jak ma się poruszać, skoro do kierowanie osobówką nie jest wymagana licencja do przewozu osób. Ciężarówki muszą mieć tachograf, pneumatyczne hamulce, retarder, itp. Jeżeli osobówki chcą się poruszać tymi samymi drogami co ciężarówki to niech płacą też takie same opłaty jak ciężarówki.

 6. Znając podejście do przepisów najlepszych kierowców Europy, to spodziewałbym się kilku wpisów broniących zachowania kierującego. Może kierujący źle się poczuł, może go słońce oślepiło, może nie chciało mu się jechać bezsensu dookoła skoro w ten sposób jest krócej i szybciej. Po chodniku, drodze rowerowej czy trawniku można przejechać, to co się stanie jeżeli kawałek przejedzie się pod prąd ekspresówką? Bądźmy dla siebie ludźmi. Bądźmy wyrozumiali. Nikt nie jest idealny.

  • Oj tam, Franiu – wszyscy są przecież wyrozumiali – przede wszystkim dla Ciebie. Wszyscy dzisiaj jesteśmy Franiami.

 7. Ja też miałem okazję mijać się z nim z naprzeciwka, na szczęście mijałem go jadąc środkowym pasem (na który z jechałem dosłownie przed chwilą) mrugałem mu długimi światłami i nic nawet nie zwolnił, za kierownicą siedział młody gówniarz jechał sam a minę miał uśmiechniętą jakby się jakiejś trawy na jarał, lub jeszcze czegoś innego

 8. Wykastrowałbym gościa tępą siekierą!

 9. Moze samobójca z wyboru , juz słyszałem o takim przypadku pod Londynem na M25 , polus na czołówkę zdjął siebie i hinduska rodzinę z dzieckiem…pisali o tym długo na wyspach

 10. Omal się z nim nie zderzyłem dużym było to już za węzłem na S19 na dwóch pasach gdy wyprzedzałem innego dużego. Miał szczęście że ukraińska ciężarówka zjechała na margines i mogłem odbić do prawej, inaczej już by nie żył.

 11. Przeżył, pojechał dalej i zapewne się rozmnoży…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8665zł -0.18%
  • GBP 5.0608zł -0.31%
  • EUR 4.5772zł -0.23%
  • CHF 4.2732zł 0.04%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach