Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Groził bliskim, kilka razy rzucił psem o ziemię. Został zatrzymany, kiedy pijany jechał rowerem (zdjęcia)

Włodawscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który odpowie za kierowanie gróźb pod adresem bliskich, a także znęcanie się nad psem. Co więcej, jazda na rowerze w stanie nietrzeźwości kosztowała go 2500 złotych. Wkrótce 37-latek stanie przed sądem.

W minioną niedzielę policjanci z Włodawy otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednej z miejscowości powiatu włodawskiego doszło do awantury. Na miejscu interweniował patrol policji.

Policjanci ustalili, że nietrzeźwy mężczyzna miał grozić swoim bliskim i kilkukrotnie rzucić psem o ziemię. Sprawca następnie uciekł w nieznanym kierunku. Został jednak szybko namierzony, kiedy jechał rowerem. W trakcie zatrzymania 37-latek miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Po wytrzeźwieniu zatrzymany mężczyzna usłyszał prokuratorski zarzut kierowania gróźb karalnych oraz znęcania się nad psem. Za powyższe przestępstwa grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo przejażdżka z promilami kosztowała go 2500 złotych grzywny. Wkrótce sąd oceni zachowanie mężczyzny wobec bliskich, a także psa.

Groził bliskim, kilka razy rzucił psem o ziemię. Został zatrzymany, kiedy pijany jechał rowerem (zdjęcia)

(fot. Policja Włodawa)

5 komentarzy

  1. Niemoźliwe ?? Miłuje pokój .

  2. Napis na koszulce okazuje się być mylący…

  3. granat vel osioł

    Z łapami się bał rzucić na rodzinę, bo zapewne by go uśpili bez problemu, to się frajerzyna na zwierzaku wyżył. Pała zwykła i tyle.

  4. Sebuś???????????????

Z kraju