690 680 960

Ford wypadł z drogi i uderzył w drzewo na krajowej 19 (zdjęcia)

We wtorek rano na drodze krajowej nr 19 pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 7 w miejscowości Sitno w gminie Borki w powiecie radzyńskim, na drodze krajowej nr 19, na trasie Kock – Radzyń Podlaski. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy marki Ford wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

– Niezwłocznie do działań zadysponowano zastęp z JRG Radzyń Podlaski oraz OSP Borki. Po przybyciu na miejsce zdarzenia, ratownicy zastali samochód osobowy marki Ford, który po uderzeniu w drzewo stał na kołach w przydrożnym rowie. Kierowca i pasażer nie odnieśli obrażeń, opuścili pojazd o własnych siłach – relacjonuje st. kpt. Dariusz Niedziela z PSP w Radzyniu Podlaskim.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz odłączyli akumulator w pojeździe. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Ford wypadł z drogi i uderzył w drzewo na krajowej 19 (zdjęcia)

Ford wypadł z drogi i uderzył w drzewo na krajowej 19 (zdjęcia)

Ford wypadł z drogi i uderzył w drzewo na krajowej 19 (zdjęcia)

(fot. PSP Radzyń Podlaski)

6 komentarzy

 1. Zapowiada się pracowity tydzień. Ludzie się najedli przez święta i teraz muszą gnać na złamanie karku do toalety, bo ich klocek ciśnie. Zapasy w lodówkach starczą na kilka dni, więc ta wścieklizna drogowa właśnie tyle potrwa. Później sytuacja wróci na zwykły poziom.

 2. Wieśniak w gumofilcach z ostrogami

  Ford wypadł z drogi i uderzył w drzewo, powiadacie…
  A drzewo rosło z 50 metrów za rowem i odbił się ???

 3. przezyli a czemu tak wolno jechali powinni szybciej nie dalo sie ?

 4. Interesują mnie części z tego Forda

 5. no ładnie przypierr…farciķ ze mu glowy nie urwalo

Kursy walut

 • USD 4.0202zł 0.73%
 • GBP 5.0656zł 0.47%
 • EUR 4.3382zł 0.34%
 • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas