FitBOX – dieta kaloryczna już w Waszym mieście!

Marzysz o szczupłej sylwetce na lato lub przeciwnie chcesz utrzymać masę mięśniową? Nie masz czasu lub umiejętności na przygotowanie zdrowych posiłków? My zrobimy to za Ciebie! Zapraszamy do skorzystania z naszej przepysznej fit diety. Przy współpracy z dietetykiem, opracowaliśmy różnorodne diety m.in. KLASYCZNĄ oraz WEGETARIAŃSKĄ o różnych kalorycznościach, wyróżniające się jakością i łatwością w zastosowaniu.

Z potrzeby naszych Klientów wprowadziliśmy również diety dla osób chorujących na cukrzycę, Hashimoto, nadciśnienie tętnicze oraz choroby kardiologiczne (dieta DASH) lub problemy z jelitami (dieta PROBIOTYCZNA i BEZGLUTENOWA). Na Państwa prośbę podajemy ilość białek, tłuszczów i węglowodanów, których wartości są niezbędne do prawidłowego podawania insuliny. Dla Klientów budujących masę mięśniową przygotowaliśmy dietę SPORT, a dla tych, którzy chcą się odmłodzić i zredukować masę polecamy dietę SIRT.

Nasze potrawy są kolorowe, na bazie świeżych warzyw, mięs i ryb. W naszych dietach stosujemy różnego rodzaju kasze, również wracającą do łask komosę. FitBOXy przygotowujemy, chłodzimy, pakujemy termo zgrzewarką, a wieczorem rozwozimy, abyście mogli od rana zdrowo i regularnie się odżywiać! Diety mogą składać się z 5 lub 3 posiłków, istnieje również możliwość zamawiania samych dań obiadowych.

Dowozimy ze Stalowej Woli do Lublina, Kraśnika, Janowa Lubelskiego, Biłgoraja, a także do sąsiadujących miejscowości.

POLECAJ I ZYSKAJ! Jeżeli wykupiłeś dietę na min. 5 dni i polecona osoba, również wykupi dietę FitBOX na min. 5 dni. Ty zyskujesz 1 dzień diety GRATIS! 

Więcej informacji oraz cennik na naszej stronie www.fitbox.com.pl lub pod nr telefonu 690 957 220. Jeżeli masz więcej pytań, nie wiesz jaką kalorykę wybrać dla Siebie lub bliskich, napisz na [email protected], a nasz DIETETYK pomoże fachowo w doradztwie. 

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9764zł 0.6%
  • GBP 4.956zł 0.12%
  • EUR 4.4671zł 0.03%
  • CHF 4.2018zł 0.23%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   W Wojciechowie znów będzie wielkie kucie. Niebawem ruszają Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie
   Kiermasz Produktów Lokalnych w Kazimierzu Dolnym
   W niedzielę odbędzie się „Festiwal Młody Ziemniak”
   Pierwszy w sezonie zlot food trucków w Lublinie
   DARMOWY KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET