Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Dzień po dniu na rondzie z pniakiem rozbite samochody. Właśnie zderzyły się kolejne auta (zdjęcia)

Kolejni kierowcy wjeżdżając na rondo z pniakiem nie zauważyli licznych czerwonych linii ostrzegających o niebezpiecznym miejscu, jak też znaków nakazujących ustąpienia pierwszeństwa. Pewnie jechali przed siebie nie zwracając na nic uwagi. Szybko tego pożałowali.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 10:20 na rondzie 100-lecia KUL w Lublinie. Na skrzyżowaniu al. Solidarności i Mazowieckiego zderzyły się dwa samochody: osobowy i laweta. Na miejscu interweniowała policja.

Jak nam przekazano, kierujący seatem mężczyzna poruszał się od strony al. Sikorskiego. Wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu kierowcy mercedesa, który zjeżdżał z ronda. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Podróżujące autami osoby nie wymagały interwencji medycznej. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

Wczoraj w tym samym miejscu również miało miejsce zderzenie pojazdów. Okoliczności były takie same.


(fot. lublin112, nadesłane)

28 komentarzy

  1. Blecharze i lakiernicy sie sieszą…jest praca..!!

  2. Wsiórski ś mieć nie zauważył lawety

  3. Tępe dzidy z prawkiem znalezionym w chipsach. Jak nie ma sygnalizacji to klapki na oczach i jazda bez myślenia. Przed takich likwidują zielone strzałki warunkowe.

  4. I od razu laweciarz znalazł chętnego.

  5. Kogo to obchodzi.

  6. na tym rondzie też dochodzi do innej sytuacji ludzie którzy mają pierwszenstwo nie wiedzą że je mają i zatrzymują aby przepuścić tych z prawej którzy oczekują na wjazd na rondo.

  7. No cóż, skończy się jak zwykle w takich sytuacjach ustawieniem sygnalizacji świetlnej i krokami w tej części Europy…

Dodaj komentarz

Z kraju