690 680 960

Dostawcze iveco spadło z wiaduktu. Dwie osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

Groźny wypadek w Lublinie. Po zderzeniu dwóch aut, jakie miało miejsce na rondzie, jeden z pojazdów spadł z wiaduktu. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Do wypadku doszło w czwartek na tzw. czerwonym wiadukcie w Lublinie. Na skrzyżowaniu al. Witosa i ul. Grygowej zderzyły się dwa samochody: osobowy i dostawczy.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący skodą mężczyzna poruszał się od strony ul. Grygowej. Wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy iveco, które zjeżdżało z ronda w kierunku centrum. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Wytrącone z toru jazdy iveco wypadło z jezdni, po czym spadło ze skarpy na al. Witosa. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, w wypadku poszkodowane zostały dwie osoby. Są to kierowcy obu pojazdów. Jak ustaliliśmy, na szczęście żaden z nich nie doznał poważniejszych obrażeń ciała.

Teraz z miejscu zdarzenia pracują policjanci, którzy ustalają jego szczegółowe okoliczności. Występują utrudnienia w ruchu.


(fot. lublin112, nadesłane – Mariusz, Kinio)

33 komentarze

 1. jakoś w innym miastach jakoś można zrobić bezpieczne rozwiązania komunikacyjne tylko tu siedzi jakiś niereformowalny … , bo kierowcy są tacy sami w Polsce

 2. Nie z „wiaduktu” tylko stoczyło się ze „skarpy”. To różnica Redaktory 112

 3. auto to raczej zjechało po nasypie sądząc po siadach na trawie 🙂

 4. spadło lepiej sie sprzwdaje

 5. są lepsze przyjemności niz anal , ale co kto lubi brrrr

 6. Te popierdułki są pancerne. Seicento wywróciło marca pani premier. Mała skoda- iveco. Bajka

 7. Bus Musi Latać! 😀

 8. I żaden nie był trzeźwy. Nawet z policjantów….

Kursy walut

 • USD 4.1887zł -0.18%
 • GBP 5.2109zł -0.04%
 • EUR 4.479zł -0.25%
 • CHF 4.6211zł -0.19%

Polub nas