Dębowa Kłoda: Broń, amunicja i marihuana w domu 28-latka

Parczewscy policjanci zatrzymali 28-latka, który w domu miał broń palną, amunicję oraz marihuanę. Mężczyźnie grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

W piątek rano policjanci z Parczewa weszli do domu 28-letniego mieszkańca gminy Dębowa Kłoda. Mundurowi posiadali informację, że mężczyzna może posiadać broń. Przypuszczenia te potwierdziły się.

– W szafie mieszkańca 28-latka znaleziono broń palną. W pozostałych pomieszczeniach domu oraz budynkach gospodarczych ujawniono ponad 100 sztuk amunicji – informuje mł. asp. Artur Łopacki z parczewskiej Policji.

Oprócz tego mężczyzna posiadał poroże jelenia oraz potrzask na zwierzęta.

– W trakcie przeszukania u zatrzymanego znaleziono także blisko 5 gramów marihuany – dodaje mł. asp. Artur Łopacki.

Mężczyźnie grozi do 8 lat pozbawienia wolności, za posiadanie broni bez zezwolenia.

2016-01-22 13:36:44
(fot. Policja Parczew)

20 komentarzy

 1. najgorsze to te 5 gramów zieleniny….

 2. wielkie halo jakby weszli ruscy do Polski to każdy kryłby się za jego plecami żeby kulki nie dostać, jesteśmy najbardziej rozbrojonym narodem Europy, wstyd w takich przypadkach za redaktorów 112 że zamiast bronić to nagłaśniają takie niepotrzebne gówna, tymczasem kilkadziesiąt osób w Lublinie prowadzi swoje pojazdy mając promile we krwi i to są niebezpieczni i źli ludzie

  • to niestety prawda, że w przypadku agresji na Polskę to ta właśnie broń miała by wielkie znaczenie dla obronności Polaków, bo jest jej tak bardzo mało, a dostęp jeszcze bardziej ograniczony…

   • Chichotnik niejaki

    Niestety to prawda, że jesteśmy nie tylko najbardziej rozbrojonym Narodem, ale mamy także bardzo ograniczone prawo obrony własnej.
    W obronie swojego życia, rodziny czy majątku musimy bardzo uważać, żeby, uchowaj Boże,nie uszkodzić bandziora bo chapniemy więcej niż on za to, że napadł na nas.

  • No nie wiem czy wstyd za redaktorów, arsenał jaki zgromadził służył jemu do kłusowania.

 3. Właśnie o tym piszę Gandzia zabijała zwierzęta.! spalić ją hahahah

  Jakasz to masakryczna ilość i ile zła by mogła wyrządzić najwięcej za ziele dostanie teraz

 4. szykował się na jutrzejszą manife KODu w Lublinie

 5. partyzantka musi być gotowa

  Co to kogo interesuje? Strzelał do ludzi? Handlował trawą? Nie? To wypuścić szybko i oddać mu broń. Obywatel musi się mieć czym bronić bo państwo przecież go nie obroni. Coś czuję, że w tym kraju wybuchnie wielka rewolucja i co czwarty mieszkaniec Polski wyjmie i pokaże swoją broń. Stacho ze wsi ma kilka sztuk broni bo jak mówi ma trzech synów i w razie obrony oni też muszą strzelać. Tyle lat już ją trzyma i jeszcze nikogo nie zastrzelił. Sąsiadka co roku na pierwszego maja wyjmuje z zakamarków i konserwuje olejem na grubo bo jak sama mówi jeszcze się przyda. Każda broń jest legalna i każda trawa jest legalna. Ten kraj jest nielegalny i dusi ludzi swoją dyktaturą. Potrzask taki malutki to na szczury, a poroże to po stryjku. Wykopcie stryjka z grobu i postawcie zarzuty kłusownictwa. Wnyki są w porządku nie mają zębów tylko równą płaszczyznę więc być może miał ją do masturbacji. O czym tu gadać! Leżały w domu i chu..j komu do tego. Broń samopowtarzalna i każdy w domu powinie taką mieć z resztą co sobota na prawie każdym targu można taką kupić i niech policja nie mówi, że nie. Prawda panie inspektorze?

 6. Żaden z was by nie chciał zeby zasiadł sobie gdzieś w ustronnym miejscu z tą lunetka na karabinie i zaczął strzelać bo mu palma odbiła .Amunicja karabinowa 7,62 mm robi ładne dziurki i na dalekie odległości ,dać broń ale za pozwoleniem i po badaniach u lekarza od czubków .

  • Wszyscy tylko krzyczą i gadają że powinno się coś zmienić w sprawie broni ale jakoś nikt nie zgłasza żadnych petycji tyko narzeka, że zmieniają , że utrudniają, nosz k**wa mać, wszyscy tylko w kółko narzekać potrafią i rozsie.wają ten pesymizm.
   Jak w tym kraju coś ma się zmienić jak nikt nic nie zmienia i tylko narzeka, no ale najtrudniejsza praca to praca nad własnym sobą… czas to zrozumieć.

   • I uważam że każdy w domu po spełnieniu określonych wymagań mógł posiadać taką właśnie broń do obrony czy choćby pistolet, tak dla świętego spokoju.

 7. Przecież to zwykły kłusownik. A w ten potrzask mógłby złapać waszego ukochanego pieska lub kotka.

 8. Za kłusownictwo powinien siedzieć.

 9. jedyne co fajne to celownik PSO-1, celownik do SWD, trochę kiepsk, ale kolekcjonersko wartościowy

  • Voyager III - (słownie: trzeci)

   Masz rację – kolekcjonersko wartościowy, ale w jego kolekcjonerskiej cenie , zupełnie legalnie można znacznie lepszą lunetę nabyć.

 10. *ebani konfidenci, wielkie brawa dla milicji…

 11. Gdzie te czasy jak „sowieci” sprzedawali na targu AK’47 i wiadro amunicji za 100 zł.Broń powinien mieć każdy i wiele osób ją ma tylko nie „wpadli”.(Max Kolonko zbiera podpisy pod petycją do prezydenta w tej sprawie
  A 5g ziela- wielkie halo- jesteś dorosły, wiesz co robisz,pal co chcesz, pij co chcesz, ale na swoje konto-żebym jajako podatnik nie ponosił konsekwencji twoich działań

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7556zł -0.18%
  • GBP 5.0101zł -0.36%
  • EUR 4.471zł -0.01%
  • CHF 4.1171zł -0.31%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach