Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Czołowe zderzenie motocykla crossowego z quadem. Jedna osoba nie żyje, druga jest ranna

Tragicznie w skutkach zakończyła się dla kierowcy quada jazda po terenie kopalni piachu. Na skarpie pojazd zderzył się z motocyklem crossowym.

Do wypadku doszło w piątek po godzinie 14 w miejscowości Mokre koło Zamościa. Na terenie kopalni piachu zderzyły się dwa pojazdy: motocykl crossowy oraz quad. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, ze wstępnych ustaleń wynika, iż obaj uczestnicy zdarzenia przyjechali na teren kopalni aby pojeździć na swoich maszynach. W pewnym momencie, kiedy kierowcy poruszali się po skarpie, doszło do czołowego zderzenia pojazdów.

Pomimo prowadzonej przez ratowników resuscytacji krążeniowo-oddechowej, nie udało się uratować życia 27-latka kierującego quadem. Z kolei 25-letni motocyklista z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn wypadku.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

9 komentarzy

 1. A zmarł na covida?

 2. pewnie teren duzy to musii na siebie wjechac

 3. kierunek jazdy powinien być wyznaczony a nie pałować na adrenalinie i mózg wyłączony od dopaminy!

 4. No to se polatali.

 5. Co tu ustalać przyczyny wypadku!?
  Ten jechał tu, a tamten jechał tam i się zderzyli.
  Widocznie dla nich dobra zabawa była tego warta.
  Niektórzy nie rozumieją że przepisy ruchu drogowego są nie po to by płacić mandaty, lecz po to by chronić wszystkich przed ich własną i innych głupotą.
  Szukają więc miejsc, gdzie większość zasad nie obowiązuje i można bezkarnie zakosztować wolnej MOTOGŁUPOTY.
  Oto efekty.

 6. Powtórzę się może… Widząc takie zabawki w akcji twierdzę że to duże dzieci…. Niestety bezmyślność gubi….

 7. A to ciekawe na tej stronie można komentować, to i głupot w opisie nie napisali, a na innych stronach większość to brednie, za to komentarze piszą osoby które nie wiedzą co to za miejsce, jak można ustalić kierunek jazdy w prywatnym miejscu w dodatku na piaskowni kiedy to nie jest tor crossowy tylko kopalnia jak już to umownie każdy wiedział w jakim kierunku tam jeździć, kolejna sprawa to taka że niektórym nawet to przeszkadza że obaj chcieli pobawić się w miejscu nikomu nie przeszkadzającym to i tak źle a jeśli dochodzi do wypadku śmiertelnego na ulicy dwóch samochodów obaj kierowcy mają prawo jazdy i mieli prawo tam się znajdować to też źle. Wam kur…a ludzie nie dogodzi wy tylko czekacie na tragedię ludzką a sami siedzicie przed monitorami bo jesteście kalekami albo was nie stać na takie czy inne hobby.

 8. To jest zawiść polskich pantofli co im żony nie pozwalają z domu wychodzić . Hobby to on musi mieć takie jak żona i tyle jego co se przed kompem piwerka posączy i coś tam pobazgroli.I NIECH MI TU NIKT NIE ZAPRZECZA BO WIEM PO SOBIE ,HE HE żartowałem. JA NIE JESTEM SYNKIEM SWOJEJ ŻONY TYLKO JEJ MĘŻEM.

Z kraju