Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Chińskie autobusy chcą podbić polski rynek. Na początek pojazd testowany jest w Kraśniku (zdjęcia)

Chińskie autobusy nie cieszą się w naszym kraju zainteresowaniem, nie mają też zbyt pochlebnych opinii. Chce to zmienić lubelska firma, która wprowadza na rynek pojazdy King Long.

34 komentarze

 1. Ciemniakom krytykującym chińską motoryzację polecam na YT „To Są Chiny”, „Piotr Chiny”, „Chiński Biznes”.

 2. wszytko lepsze od złodziejskich PISuarów , brawo China

  • Z celi do Brukseli- rzeczywiście polepszy się, niektórym. Znieście immunitety.

  • fff wszystko lepsze od wycofania się bandy rudego ze wszystkich obietnic oprócz wypełniania mebli jak u Sławcia Nowaka twoimi pieniędzmi. Za rok będziesz żebrał pod sklepem bo rudy wydyma ciebie jak młode ku… którym obiecał aborcję na życzenie.

   • Nadal ciemnota się wypowiada, gdzie się podział wasz guru kaczor ? Jeszcze mam pytania w jaki sposób Duduś ułaskawił kogoś kto nie był skazany prawomocnym wyrokiem

 3. juz mielismy autostrade na euro 2012 otrzymalismy odszkodowanie za niewybudowanie autostrady czy nie?

 4. Niestety trzeba przyznać że awaryjność polskich elektryków i zasiłek ma wiele do orzeczenia w Warszawie jeździ już chiński elektryk i ma większy zasiłek niż polskie autobusy i jeździ bez awarii co nie możemy powiedzieć o naszych autobusach już po 50 tysiącach padają silniki i baterie ,gdy elektryki chińskie bez ładowania robią 300 km nasze polskie autobusy robią 100 km gdzie ginekologia

 5. Kupili te Many co w Gdańsku? Czyli niezgodne z danymi producenta, zawyżony zasięg itp

 6. Tak rozwijają się miasta wolne od tęczowego syfu.

 7. Polecam informację z Gdańska gdzie miasto wydało 62 bańki na autobusy elektryczne i je kupiło. Stoją na zajezdni bo się do niczego nie nadają. Zasięg deklarowany 400 km – zasięg faktyczny 200 km. Później się okazało że ten zasięg deklarowany jest bez pasażerów i po płaskim.

  • Lima i te w Gdańsku są takie cudowne bo niemieckie. hehe I znów PO wskie durnie wydymane aż miło.

 8. Bialy jewropejczyk

  Czy tą naszą biedną białą kolonie stać na takie luxusy od Chinczyka?

  Bialy, europejski niewolnik poliniak jeszcze nie zasłużył na technologie równych dróg.

  Może chociaż wyremontujcie te 5 km ścieżek w centrum, bo liczne dziury, fałdy, łaty i koleiny szybko zniszczą ten zaawansowany autobus. Azjata, który jest niezależny od DOTACJI EU i wpływów BIG-corpo-USA takie rzeczy robi w 2 dni. Tydzien więcej i zrobi w tym miejscu jeszcze metro. (A lubelskie niewolniki takie proste 200m na ul. Wojciechowskiej robią już 3 miesiąc!)

 9. O jakim komforcie dla kierowcy tu piszą? Kabinka mała jak w Autosanie pożal się Boże i monitor prosto w ślepia kierowcy.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo