Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

BMW uderzyło w mercedesa, kierowca zapewniał, że było odwrotnie. Wszystko jednak zostało nagrane (wideo)

Nagranie z kamery zamontowanej w aucie pozwoliło potwierdzić, że kierowca BMW mija się z prawdą tłumacząc, że to mercedes wjechał w tył jego pojazdu. Okazało się bowiem, że BMW stoczyło się na stojący z tyłu samochód.

We wtorek około godziny 17 na wjeździe na rondo u zbiegu ul. Dekutowskiego, Grygowej i al. Witosa miała miejsce niegroźna kolizja z udziałem BMW i mercedesa. Obaj kierowcy jechali w tym samym kierunku i zatrzymali się przed wjazdem na skrzyżowanie. W pewnym momencie BMW stoczyło się do tyłu i uderzyło w mercedesa.

Jak wyjaśniał kierujący mercedesem mężczyzna, użył klaksonu, jednak kierowca BMW nie zareagował. Co więcej tłumaczył, że to mercedes wjechał w jego auto.

Sprawą zajęli się funkcjonariusze lubelskiej drogówki. Szybko okazało się, że kierujący BMW młody mężczyzna mija się z prawdą. W mercedesie zamontowana była bowiem kamera, a analiza nagrania wyjaśniła wszystkie wątpliwości. Kierowca BMW został więc uznany sprawcą kolizji i ukarany mandatem.

(wideo – nadesłane)

39 komentarzy

  1. ojejku jejku znów biedny pajacyk z beeMWu, nie ogarnął mocy swojej 110 konnej bestii. xD gz to wiedział gdzie jest ale hamulec już nie. typowy dzban z bolidu młodych wieśniaków, nie przejmuj się szrot walony z każdej strony także jedna wgniotła w tą czy w tą, nie dość że „beemiarze” ślepi, patrz ostatni wypadek gdzie dzban nie widział czerwonego, tu w awarią błędnika dzban nie czuł że mu się auto stacza. pewnie kierujący to statystyczny facet z rodziną koło 40, bo przecież żaden gnój nie ma szrota na siebie bo ubezpieczenie przewyższy wartość szpachli na gracie z bawarii. ale spoko spoko wyklepie się poprzykleja znaczki od Mpowera, i kolejna „emka” będzie toczyła sie po ulicach, to ciekawe że bawaria mniej wyprodukowała Mpowerów, niż w samej polsce ich jest, i to z silnikami po 2.0 XD cymbały z beemek pozdrawiam, widzimy się na szosie, znaczy ja na szosie wy po rowach dzbany

  2. Typowy wieśniak z BMW.tate nauczyło jeździsz czszydziestko z bronami.za dopłaty kupiło be empik chamisko pokazuje co umi…