Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Atak na ochroniarza i próba ucieczki ze skradzionym sprzętem elektronicznym. Wszystko w wykonaniu młodej kobiety

Lubelscy policjanci zatrzymali 22-latkę, która usiłowała dokonać kradzieży rozbójniczej. Kobieta była agresywna, zaatakowała ochroniarza i policjantów. Chciała ukraść sprzęt elektroniczny. Dodatkowo miała przy sobie narkotyki.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w jednym ze sklepów przy ul. Turystycznej w Lublinie. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że miało tam miejsce usiłowania kradzieży rozbójniczej.

– Na miejscu policjanci zastali pracowników ochrony oraz agresywną 22-latkę. Jak się okazało, kobieta zaatakowała pracowników i próbowała uciekać ze skradzionym sprzętem. Cały czas była agresywna. Znieważała i naruszała nietykalność cielesną policjantów. Jak się okazało, miała przy sobie narkotyki – relacjonuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Mundurowi zatrzymali kobietę. Po zebraniu dowodów 22-latka usłyszy zarzuty. Odpowie za usiłowanie kradzieży rozbójniczej, posiadanie narkotyków oraz naruszenie nietykalności i znieważenie funkcjonariuszy. Może jej grozić do 10 lat więzienia.

25 komentarzy

  1. Założy głodówkę i ja ulaskawi pan niby prezydent. Mieć takiego prezydenta to wstyd!!!

Dodaj komentarz

Z kraju