Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

90-latek stracił panowanie nad jednośladem. Uderzył w krawężnik, trafił do szpitala (zdjęcia)

Z obrażeniami ciała trafił do szpitala 90-latek, który uległ upadkowi jadąc motorowerem. Wcześniej jednoślad uderzył w krawężnik. Na miejscu pracują policjanci, nie ma utrudnień w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed południem w Kurowie w powiecie puławskim. Służby ratunkowe została zaalarmowane, że na drodze wojewódzkiej nr 874 Bogucin – Puławy wypadkowi uległa osoba poruszająca się motorowerem. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący jednośladem 90-letni mężczyzna poruszał się ul. Lubelską. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, który uderzył w krawężnik a następnie uległ przewróceniu.

Mężczyzna upadł doznając obrażeń ciała. Został przetransportowany do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie ma utrudnień w ruchu.

90-latek stracił panowanie nad jednośladem. Uderzył w krawężnik, trafił do szpitala (zdjęcia)

90-latek stracił panowanie nad jednośladem. Uderzył w krawężnik, trafił do szpitala (zdjęcia)

(fot. nadesłane)

12 komentarzy

 1. hoho …tylko patrzeć jak 100latki zaczną trafiać do kronik wypadków .Ciekawe czy na badaniu wzroku ten 90 latek odczytał by te najwieksze literki podczas podstawowych badań u okulisty

  • Mam 91 letniego dziadka i wzrok ma bardzo dobry, obstawiam że lepszy niż większość ludzi w wieku produkcyjnym którym monitory i telefony wypalają codziennie oczy.

   • A i dziadek w ogóle to jurny jak tur, babkę co wieczór tarmosi i jeszcze do sąsiadki na dokładkę lata… na klatę to on bierze 150 lekką renką. Nie to co teraz te młode suchoklatesy.

 2. ja tez chcialbym dozyc 90 lat by moc dalej smigac swoja e65 535d w chipe na 350 koni i dalej wyprzedzac wszystkich powolniakow , trzeba miec nie tylko dynamit w nodze i komputer w glowie ale i serce jak dzwon hehehehe

 3. Dziadek YOLO

 4. Jak małolat podrośnie do wieku posiadaczy kamienic to może zacznie dobrze jeździć.Na razie to do przedszkola.

 5. A w weekendy lata na motolotni…

 6. Wrok może i ma dobry w tym wieku ,ale tzw reakcje psychomotoryczne już w tym wieku są gorzej niż złe i tu raczej wyjątków nie ma …także nie tylko o wzrok tu chodzi

 7. No nie do konca ,dziadek przede mna przewrocill sie na skuterze jak romawialem potem z wezwanymi policjantami babcie zabierala kluczyki od samochodu ,zeby nie jezdzil wieckupil sobie skuter

 8. Pełen szacun. W tym wieku skuterem. Autem to mógł by jeszcze komuś zrobić krzywdę a skuterem to głównie sobie.