690 680 960

20 listopada rozpocznie się sprzedaż karnetów dla fanów żużla

Sprzedaż karnetów na sezon 2020 rozpocznie się w środę 20 listopada o godz. 20:20. Ze względu na wytyczne ze strony władz ligi wprowadzone zostaną znaczące zmiany.

W nowym sezonie 2020 wszystkie miejsca na stadionie będą numerowane, zaś sprzedaż karnetów i biletów będzie prowadzona wyłącznie za pośrednictwem serwisu www.eventim.pl. Firma ta odpowiadać będzie także za wysyłkę karnetów.

Co trzeba zrobić, aby kupić karnet? Należy mieć aktywne konto na portalu www.eventim.pl. Jedna osoba może zakupić maksymalnie 10 karnetów (dostępne kategorii: normalne, ulgowe, dziecięce – suma nie może przekraczać 10),

Na portalu www.eventim.pl znajdziecie plan stadionu z ponumerowanymi miejscami, sektory zaznaczone kolorem zielonym będą przeznaczone do sprzedaży online, która rozpocznie się 20 listopada, o godz. 20.20 za pośrednictwem portalu www.eventim.pl., pozostałe sektory są wyłączone ze sprzedaży.

Kolorem niebieskim oznaczony jest sektor dla osób niepełnosprawnych – poruszających się na wózkach inwalidzkich lub z orzeczeniem I grupy inwalidzkiej. Jeśli w orzeczeniu widnieje zapis, że taka osoba potrzebuje opiekuna, opiekun także ma zapewnione miejsce we wskazanym sektorze.

Zgłoszenia osób, którym przysługuje darmowy karnet/bilet należy wysłać na adres: [email protected] z tytułem KARNET MOTOR LUBLIN, osobom z II i III grupą inwalidzką przysługuje karnet/bilet ulgowy (osobom do 15 roku życia – dziecięcy). Taki karnet/bilet należy zakupić podczas sprzedaży online. Jeśli osoba z orzeczeniem I grupy inwalidzkiej zakupi karnet na miejsca dostępne w sprzedaży online, może ubiegać się o zwrot pieniędzy poprzez kontakt z klubem.

UWAGA: kolejność jest następująca – osoba z I grupą inwalidzką chcąca siedzieć na wybranym miejscu musi najpierw zakupić karnet, a następnie wystąpić o zwrot kosztów zakupu do klubu (niezbędny dokument orzeczenia o niepełnosprawności).

O wszystkich pozostałych sprawach związanych ze sprzedażą np. komu przysługuje jaki rodzaj karnetu – będzie można przeczytać w regulaminie sprzedaży karnetów, który będzie dostępny od 19 listopada na stronie internetowej:motorlublin.com.pl.

20 listopada rozpocznie się sprzedaż karnetów dla fanów żużla

20 listopada rozpocznie się sprzedaż karnetów dla fanów żużla

20 listopada rozpocznie się sprzedaż karnetów dla fanów żużla

(fot. Przemek Gąbka/Speed Car Motor Lublin, UM Lublin)

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.0181zł -0.04%
  • GBP 5.0458zł -0.27%
  • EUR 4.3303zł -0.07%
  • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas