Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

20-latek odpowie za posiadanie i dystrybucję dopalaczy

Lubartowscy kryminalni zatrzymali 20-latka, który posiadał dopalacze, susz konopi indyjskich oraz inne substancje psychotropowe. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony czwartek lubartowscy policjanci na terenie jednej z miejscowości w gminie Ostrówek zatrzymali 20-letniego mężczyznę. Policjanci posiadali informacje, że może on zajmować się dystrybucją substancji psychotropowych.

Jak się okazało mundurowi zabezpieczyli w jego miejscu zamieszkania susz konopi indyjskich oraz substancję psychotropową niewiadomego pochodzenia.

 

 

 

Zatrzymany 20-latek został doprowadzony do Prokuratury. Mężczyźnie za dystrybucje środków odurzających, substancji psychotropowych w tym tzw. dopalaczy oraz przemyt transgraniczny grozić może do 10 lat pozbawienia wolności.

2018-06-09 14:19:07
(fot. wideo Policja Lubartów)

11 komentarzy

 1. Ostatni raz obejrzałem filmik pod artykułem.
  Są one tylko po to żeby upchnąć jeszcze jedną reklamę.

  • Kontroler Internetu

   To idź zapłać na inne portale, tam mają ciekawe materiały z serii zapłać a zobaczysz.
   Jak mnie coś takiego denerwuje, nie chcesz nie oglądaj i nie wylewaj żali pod tekstem. Jak oglądasz telewizje to też pewnie przełączasz, a jak jedzie ulica zamykasz oczy bo wszędzie bilbordy. Nie pasuje, nie czytać, nie wchodzić. Proste? Po co to się żalić. A ja sobie obejrzę reklamę, albo przewinę na dół i zobaczę jak się skończy. Niech se zarobią na mnie te 50 groszy, będą meli na paliwo, żeby pojechać zrobić materiał ze zdarzenia. Ja jak nie podoba mi się rado maryja to nie słucham go i nie krytykuje, jak mi się nie podoba tvn nie oglądam No ludzie!!!!

   • Ale musisz być nie szczęśliwym płazem ,ze ci się chciało tyle pisać o tym komentarzu.

    • bardziej doszukiwałbym się pustki pod jego deklem po tym jak się podpisał, hehe kontroler, ale musi mieć sieczkę w bani (a swoją drogą to teraz zatrudniają na umowy takich smarków żeby pod każdym artykułem takie żale wylewali)

   • Trzym pysk i więcej kultury.

 2. Ale młody śiór hahaha hahaha

 3. Złapali jakiegoś Tamagoczina haha jakiś mizerny oj będzie kakao piekło

 4. Mamy wolny rynek ch… w d… frajerom co się tym zatruli na własne życzenie

 5. Najlepsza kara- kazac mu to ,co znalezli u niego,zażyc na miejscu i nagrac z tego film edukacyjny.

 6. o 10 lat a za morderstwo 12 to trzeba sie zastanowic co zrobić lepiej;:)

 7. Płotkę złapali a grube ryby mają brechte

Z kraju

Polityka i społeczeństwo