690 680 960

Zobaczył siedzące w poczekalni kobiety, stanął obok i zaczął się zadowalać. Wpadł po pościgu (zdjęcia)

Po godzinie 3 w nocy świadkowie zwrócili uwagę na podejrzanie zachowującego się mężczyznę na dworcu PKS w Lublinie. Jak się okazało, zainteresował się dwiema Ukrainkami.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę na terenie dworca PKS przy al. Tysiąclecia w Lublinie. Jeden ze świadków, stojący przed budynkiem taksówkarz, zwrócił uwagę na podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Cały czas rozglądał się on wokół, bacznie obserwując siedzące na poczekalni kobiety. W pewnym momencie podszedł do dwóch Ukrainek, stanął obok nich, rozpiął rozporek i zaczął się zadowalać.

Jak się okazało, na mężczyznę zwrócił również uwagę pracownik ochrony dworca, który także obserwował jego każdy krok. Wraz ze świadkiem ruszyli w jego kierunku, obawiając się, że może on wyrządzić krzywdę czekającym na autobus kobietom. Jednocześnie o wszystkim powiadomiona została policja. Mężczyzna w pewnym momencie zorientował się, że jest obserwowany i postanowił uciec. Świadkowie ruszyli w pościg i niebawem go ujęli.

– To był obcokrajowiec, pochodzący z jednego z krajów Azji Wschodniej. Nie chciał się zbyt łatwo poddać. Usiłował jeszcze ćwiczyć na świadkach taekwondo, jednak z racji niewielkiego wzrostu, został szybko obezwładniony, a potem przekazany w ręce funkcjonariuszy policji – wyjaśniał nam świadek zdarzenia.

Funkcjonariusze przeprowadzili czynności w tej sprawie. Wylegitymowali zarówno ujętego mężczyznę, jak też dwie kobiety. Jak wyjaśniał nam sierż.szt. Kamil Karbowniczek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, obywatelki Ukrainy postanowiły nie zgłaszać zawiadomienia, co do zaistniałej sytuacji. Stronom udzielono więc informacji.

(fot. nadesłane)

42 komentarze

 1. Lublintostanumysłu

  Zadowalać? Kto to pisał? Ja wczoraj też zadowalałem się w galerii – jadłem słodycze🤣🤣🤣🤣🤣

 2. Tak tak mógł zrobić krzywdę tym dwóm Ukrainkom ,pewnie pękały ze śmiechu na widok jego „azjatyckiego sprzętu „

 3. Narodowy Akrobata

  Bruce Lee też był niewielkiego wzrostu, a jak na********ł kiepszczaków.

 4. Brawo dla Pana Ciecia, może dostanie w firmie awans…

 5. więcej obcych do Polski ściągnijcie…

 6. Czy multikulti nie jest wspaniałe? 🙂

 7. Azjata napastuje Ukrainki a za wszystko płaci polski podatnik. PIS degraduje Polskę do roli multikulturalnego POlin a 8 milionów POliniaków głosuje wiernie na marksistów z PIS.

 8. exhibicjoniści nie gwałcą

 9. jak zobaczył ładniutkie ukraineczki to nic dziwnego, pewnie nieświadomie odruchowo już zaczął

 10. Inflacja + Imigracja + PiSowska Sanacja

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas