690 680 960

Zderzenie pojazdów na ekspresówce. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Zablokowane dwa pasy jezdni i spowolnienie ruchu. To skutek wypadku, jaki miał miejsce na węźle Kurów Zachód. Utrudnienia dotyczą kierowców poruszających się w kierunku Lublina.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 18:50 w miejscowości Chrząchówek w powiecie puławskim. Na drodze ekspresowej S12/17, na węźle Kurów Zachód zderzyły się dwa samochody osobowe.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Na razie nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

Występują niewielkie utrudnienia w ruchu. W miejscu, gdzie łączy się trasa S12 z trasą S17 zablokowane są dwa z czterech pasów ruchu w kierunku Lublina. Jak nas poinformowano, korków nie ma, jednak jest spowolnienie ruchu.

Zakończyły się za to utrudnienia w ruchu na drodze wojewódzkiej nr 835 Lublin – Biłgoraj, gdzie koło godziny 16:10, w miejscowości Guzówka Kolonia w gminie Turobin w powiecie biłgorajskim, doszło do wypadku. Przez dwie godziny występował ruch wahadłowy.

(fot. OSP KSRG Żyrzyn)

5 komentarzy

 1. Skąd ci ludzie biorą te „talenty ” .Żeby doprowadzić do zderzenia z innym autem ,gdzie wszystkie auta jadą w tym samym kierunku ,mając do dyspozycji przynajmniej dwa a nierzadko trzy pasy ruchu ,nic nie jedzie z przeciwka ,zabij nie pojmę

 2. Musiał dobrze zap….. jak silnik leżał na pasie zieleni jeszcze deszcz 0 ale to 0 wyobraźni

 3. pilot na emeryturze

  Niektórzy jak zobaczą ekspresówkę to myślą że to pas startowy i wciskają gaz w podlogę .Ale praw fizyki nie oszukasz ,samochód to nie samolot ,jak straci przyczepnosć to nie poleci ,tylko rozj….b.i,e się razem z niedoszłym pilotem

  • najgorzej, jak 20-letnim autem dojdzie do prędkości maksymalnej i trafi się lekki łuk…

 4. Con Man ,akurat wiek auta nie ma żadnego znaczenia ,nie bądż uprzedzony do aut 20+ bo nie rzadko są w lepszym stanie niż 10 letnie „nówki „

Kursy walut

 • USD 4.4415zł -0.17%
 • GBP 5.4558zł -0.1%
 • EUR 4.6898zł 0.1%
 • CHF 4.7542zł -0.07%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami