Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie pojazdów na ekspresówce. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Zablokowane dwa pasy jezdni i spowolnienie ruchu. To skutek wypadku, jaki miał miejsce na węźle Kurów Zachód. Utrudnienia dotyczą kierowców poruszających się w kierunku Lublina.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 18:50 w miejscowości Chrząchówek w powiecie puławskim. Na drodze ekspresowej S12/17, na węźle Kurów Zachód zderzyły się dwa samochody osobowe.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Na razie nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

Występują niewielkie utrudnienia w ruchu. W miejscu, gdzie łączy się trasa S12 z trasą S17 zablokowane są dwa z czterech pasów ruchu w kierunku Lublina. Jak nas poinformowano, korków nie ma, jednak jest spowolnienie ruchu.

Zakończyły się za to utrudnienia w ruchu na drodze wojewódzkiej nr 835 Lublin – Biłgoraj, gdzie koło godziny 16:10, w miejscowości Guzówka Kolonia w gminie Turobin w powiecie biłgorajskim, doszło do wypadku. Przez dwie godziny występował ruch wahadłowy.

Zderzenie pojazdów na ekspresówce. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Zderzenie pojazdów na ekspresówce. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Zderzenie pojazdów na ekspresówce. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

(fot. OSP KSRG Żyrzyn)

5 komentarzy

  1. Skąd ci ludzie biorą te „talenty ” .Żeby doprowadzić do zderzenia z innym autem ,gdzie wszystkie auta jadą w tym samym kierunku ,mając do dyspozycji przynajmniej dwa a nierzadko trzy pasy ruchu ,nic nie jedzie z przeciwka ,zabij nie pojmę

  2. Musiał dobrze zap….. jak silnik leżał na pasie zieleni jeszcze deszcz 0 ale to 0 wyobraźni

  3. pilot na emeryturze

    Niektórzy jak zobaczą ekspresówkę to myślą że to pas startowy i wciskają gaz w podlogę .Ale praw fizyki nie oszukasz ,samochód to nie samolot ,jak straci przyczepnosć to nie poleci ,tylko rozj….b.i,e się razem z niedoszłym pilotem

    • najgorzej, jak 20-letnim autem dojdzie do prędkości maksymalnej i trafi się lekki łuk…

  4. Con Man ,akurat wiek auta nie ma żadnego znaczenia ,nie bądż uprzedzony do aut 20+ bo nie rzadko są w lepszym stanie niż 10 letnie „nówki „