Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Znów zamkną przejazd kolejowy w Motyczu. Kierowców czekają objazdy

Po raz kolejny kierowcy napotkają na utrudnienia w ruchu w rejonie przejazdu kolejowego w Motyczu. Wykonawca prac na linii kolejowej zaplanował kilkudniowe zamknięcie przejazdu.

W przyszłym tygodniu po raz kolejny zamknięty dla ruchu zostanie przejazd kolejowy w Motyczu na drodze powiatowej prowadzącej przez Sporniak i Palikije do Wojciechowa. Utrudnienia związane są z pracami przy modernizacji linii kolejowej pomiędzy Lublinem a Nałęczowem. Jak informuje wykonawca, przez kilka dni będą obowiązywały objazdy.

Zgodnie z planem, ruch w tym miejscu ma zostać wstrzymany w piątek 22 stycznia o godzinie 18:00. Wprowadzona będzie zmiana w organizacji ruchu, w ramach której wyznaczony zostanie objazd drogami gminnymi a następnie przez przejazd kolejowy, zlokalizowany kilometr dalej w stronę Miłocina.

Utrudnienia potrwają do poniedziałku 25 stycznia do godziny 4:00 rano.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

14 komentarzy

 1. hahaha czego się pkp się dotknie to spierd….. już się boję jak oddadzą w końcu wiadukty na janowskiej i diamentowej;) co 2 tygodnie będą pewnie zamykać ehh

 2. buhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahaha

 3. Juź tam raz szwedów baby pogoniły ” motykami” one tam zrobią z kolojerzami porządek , bo mają jeszcze po dziadkach róźne grace , tylko kiedyś były tam orginały teraz wszystko napływowe .

  • Jeszcze jest paru oryginalnych, ale masz rację, jesteśmy w mniejszości, nawet porządnego wójta nie możemy wybrać. Starzy mieszkańcy okolicznych wiosek pamiętają, że jak Szwedy z Motycza wpadły na zabawę, to już trzeba było iść do domu. Bo widzisz, te baby to ich pognały, ale dopiero na drugi dzień, rozumiesz?

 4. Czego się czepiacie, przecież mówił pan minister że będziemy jeździć koleją,, do 250 km na godzinę”. Czyli może być np 70?

 5. Tak bo to pkp robi kartoflu. Chyba wykonawca

 6. Niech poprawią też szlabany, bo wygląda to okropnie, wogule się że sobą nie zgrywają

  • Pora na nowe okulary, wtedy zaczną się szlabany zgrywać, a może nawet zobaczysz podpowiedzi autokorekty?

 7. To koniec swiata poco informowac? Tam wiesniaki dalej na msze w gumowcah chodza to im drogi nie sa potrzebne??

 8. kończcie wstydu oszczędżcie —- sobie