Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Znów zamkną przejazd kolejowy na drodze z Lublina do Wojciechowa

Po raz kolejny, choć trudno już zliczyć który to raz, zamknięty dla ruchu zostanie przejazd kolejowy w Motyczu. Chodzi o ten, zlokalizowany na drodze do Wojciechowa.

W przyszłym tygodniu, na cały weekend, zamknięty zostanie przejazd kolejowy w Motyczu. Zlokalizowany jest on na drodze powiatowej prowadzącej od strony Lublina przez Uniszowice, Sporniak i Palikije do Wojciechowa.

Utrudnienia w ruchu związane będą pracami prowadzonymi na szlaku kolejowym. Chodzi o przebudowę linii z Lublina do Warszawy.

Od piątku 12 marca od godziny 18:00 droga zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu kołowego. Objazd zostanie poprowadzony przez najbliższy przejazd kolejowy znajdujący się w Motyczu Leśnym. Wykonawca prac planuje, że ruch zostanie wznowiony do godziny 4:00 w poniedziałek 15 marca.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

6 komentarzy

 1. Myśliciel czy tam Myśliwy...

  Niech zgadnę: rok 2035 – znów zamkną przejazd…

  • zamykają tylko na sobotę i niedziele aby ci „z za toru” nie chodzili do kościoła.

 2. Pamiętajmy, żeby nie hamować przez przejazdem (nawet tym nieczynnym), bo jest to stwarzanie zagrożenia na drodze.
  Jadąca za nami, rozpędzona ciężarówka, z niesprawnymi hamulcami, kierowania przez pijanego niewidomego kierowcę nie zatrzyma się w miejscu.

 3. Badziewiarstwo PKP /PKL to stan umysłu i stan nieuleczalny !!!

 4. Pewnie prace będzie wykonywać ta sama ekipa co remontuje wiadukt na diamentowej ,taka „ekipa do zadań specjalnych PKP ” a ze chłopaki szanują robotę robią powoli i bardzo dokładnie ,to i mają zajęcie cały czas ,bo zanim skońcżą jedną robotę już muszą porawiać wczesniejszą .Robić to trza umieć

 5. No i nie skończą się problemy w tym Miłocinie…

Z kraju