Zjechała do rowu, opel przewrócił się na bok. Powodem była zbyt duża prędkość

Nadmierna prędkość była przyczyną wypadku, jaki miał miejsce w weekend w gminie Uścimów. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę po południu w miejscowości Stary Uścimów w powiecie lubartowskim. Samochód osobowy wpadł tam do rowu. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierująca oplem kobieta nie dostosowała prędkości do warunków ruchu, w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem. Auto zjechało do przydrożnego rowu a następnie przewróciło się na bok.

W wyniku zdarzenia, 26-letni pasażer opla doznał obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że 37-letnia mieszkanka Lublina była trzeźwa. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy w związku z wydaną decyzją administracyjną o cofnięciu uprawnień do kierowania.

61

(fot. policja)
2018-06-05 22:29:44

Zobacz również

4 komentarze

  1. Mariusz Tatary 2

    A jezdnia posypana? Ja bym nie przyjął mandatu. Ewidentna wina zarządcy drogi.

  2. Kaśka z pod samego Jaśka

    Dzięki Bogu, że był tam stosownej wielkości rów, bo jakby tak nie daj Boże go nie było, to niech Pan Bóg broni, co mogło by się stać.
    Chodzi mi o te uprawy rolne za rowem.

  3. Baby w natarciu…

  4. W zyciu jechałem tylko raz z mlodą 25 letnią dziewczyną do której stylu jazdy nie miałem żadnych zastrzeżeń ,zero brawury ,wszystkie manewry spokojnie i bez zbednego ryzyka … po prostu jak dobry kierowca z wieloletnim stażem …pozostałe kilka razy z jakimi miałem do czynienia gdzie pani siedziała za kierownicą ,to mówiąc krotko masakra i strach się bać z takimi wsiadać…zero wyobrażni i ignorancja praw fizyki

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew