Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie toyoty z ciężarówką na wjeździe do Lublina. Dwie osoby ranne i zablokowana droga (zdjęcia)

Po groźnym wypadku całkowicie zablokowany jest wjazd do Lublina od strony Świdnika. W zderzeniu auta osobowego z ciężarowym dwie osoby zostały ranne. Na miejscu pracują policjanci.

Do wypadku doszło w środę około godziny 15:40 na al. Witosa w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Moritza zderzyły się dwa samochody: osobowy i ciężarowy. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący ciągnikiem siodłowym z naczepą mężczyzna wyjeżdżał ze strefy ekonomicznej. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu toyocie, której kierowca poruszał się al. Witosa w stronę centrum. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby podróżujące toyotą. Trafiły one pod opiekę ratowników medycznych, następnie przetransportowano je do szpitala. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Al. Witosa w stronę centrum jest całkowicie zablokowana. Objazd wyznaczono przez ul. Franczaka Lalka.

 

11 komentarzy

 1. czy to jest to bezpieczne przebudowane skrzyżowanie?
  … tak wiem, jak **** za kółkiem to nic nie pomoże.

 2. Jakiś inżynier postawił tam 50 km/h i okej tylko, że to spowodowało jeszcze gorsze warunki do wyjazdu ze strefy.

 3. A jak to jest że człowiek ma taki bezwarunkowy odruch za kierownicą że hamuje przed wszystkim co mu wyjeżdża z ustąp albo robi unik a inni nie mają takiego odruchu

 4. Może Redakcja napisała by na temat zdarzenia które miało miejsce w piątek 17 listopada na skrzyżowaniu ul. Sztajna z ul. Lipową. Finalne okoliczności są znane, ale kto był sprawcą a kto poszkodowanym jużnie znane? Ilu pijanych a ilu trzeźwych. Czyżby zmowa milczenia POLICJI??? Czyżby to kierujący policjant/policjantka był sprawcą zdarzenia???? Minęło kilka dni i dalej okoliczności są ustalane???

 5. Człowieku to będzie taka sprawiedliwość jak z ty co uciekł do Zjednoczonych Emiratów Arabskich co jeździł po 300k/h w nocy po autostradzie ,aż w końcu walnął w ludzi i żywcem ich spalił w samochodzie

 6. 50km/h to w drugą stronę i jak tą ciężarówką miał go widzieć jak zapitalał?

 7. kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsi

 8. Strefa, ekonomicznaA wyjazd jak z czasów, kiedy rosla kukurydza.
  Dużym autem ciężko się wyłamać, tak zarządca drogi ułożył ruch na pseudo skrzyżowaniu.
  Generalnie milion pozwoleń akceptacji uzgodnien, przyjdzie co do czego jeździć się nie da. Dodając do tego obecne natężenie ruchu tym bardziej.
  Tam powinien być nakaz jazdy tylko w prawo i jak już Nawrotka na skrzyzowaniu. Albo światła na czujkę. Wyjeżdża duży to reszta grzecznie czeka. A nie ciśnie bo dwa pasy i kto pierwszy na światłach na felinie

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo