690 680 960

Zderzenie dwóch ciężarówek i osobówki na ekspresówce. Trzy osoby są ranne (zdjęcia)

Po wypadku całkowicie zablokowana jest trasa z Lublina w kierunku Puław i Warszawy. Akcja ratunkowa właśnie się zakończyła, jednak dalsze czynności mogą potrwać kilka godzin.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 16:40 w miejscowości Sieprawice. Na drodze ekspresowej S12/17 zderzyły się trzy samochody: dwa ciężarowe i osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierowca ciągnika siodłowego z naczepą w wyniku awarii pojazdu zatrzymał się na pasie awaryjnym. Po pewnym czasie przyjechała pomoc samochodem osobowym. Mężczyźni zaczęli naprawiać uszkodzone auto.

W pewnym momencie wjechał w nich kierowca drugiej ciężarówki. Siła uderzenia była tak duża że ciągnik siodłowy z naczepą został przepchnięty kilkanaście metrów. W wypadku trzy osoby zostały poszkodowane, przetransportowano je do szpitali. Jak ustaliliśmy ich stan jest bardzo poważny.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana.

(fot. lublin112)

56 komentarzy

  1. a ” swojom szosom ” ciekawe czy i jak daleko przed zatrzymanym TIRem został ustawiony trójkąt ostrzegawczy ? …

    • Też jechałem ciężarówka trójkąt max 15m za tirem facet wyłaził na ulicę a chwilę potem ktoś w nich przywalił

  2. Jako siostra poszkodowanego – tego przygniecionego kołem dziękuję w imieniu rodzin za szybką reakcję i zaangażowanie. Dzięki Wam wszyscy żyją! Choć stan mojego brata jest bardzo ciężki ale już stabilny. Już odzyskali przytomność. Dzięki sprawnej akcji ratunkowej i niejednemu szczęśliwemu zbiegowi okoliczności. Bo wszystko miało znaczenie… naprawdę. Współczuję wszystkim stojącym w korku…

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku