Zauważyli mężczyznę wiszącego na lince holowniczej. Ruszyli na pomoc

We wtorek bialscy policjanci widząc mężczyznę wiszącego na lince przymocowanej do drzewa natychmiast ruszyli na pomoc. Dzięki szybkiej reakcji i udzieleniu pierwszej pomocy przedmedycznej mężczyzna odzyskał przytomność przed przyjazdem zespołu ratownictwa medycznego.

We wtorek rano policjanci z Białej Podlaskiej otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że 64-letni mieszkaniec miasta chce popełnić samobójstwo. Mundurowi udali się pod wskazany adres, tam zastali żonę mężczyzny, która poinformowała, że 64-latek wyjechał swoim samochodem pozostawiając list pożegnalny.

Funkcjonariusze przystąpili do poszukiwań auta, którym odjechał mężczyzna. Jak się okazało, brał on udział w kolizji na jednej z ulic miasta. 64-latek oddalił się z miejsca zdarzenia w rejon rzeki Krzna. Po około 150 metrach od pozostawionego samochodu mundurowi zauważyli poszukiwanego wiszącego na lince przymocowanej do drzewa.

Sierż. szt. Zbigniew Kuliczanka oraz st. post. Arkadiusz Misiejuk natychmiast oswobodzili mężczyznę udzielając mu pierwszej pomocy przedmedycznej. W wyniku działań policjantów 64-latek odzyskał przytomność przed przyjazdem załogi karetki pogotowia. Dzięki szybkiej akcji policjantów oraz sprawnie przeprowadzonym przez nich czynnościom reanimacyjnym udało się uratować ludzkie życie.

(fot. Policja Biała Podlaska)

Zobacz również

9 komentarzy

 1. Brawo !!!!!

  • Z CZEGO TU SIĘ CIESZYĆ???…brał udział w kolizji??? czy przypadkiem nie chciał popełnić tego samobójstwa mordując innych uderzając w ich samochód???
   w Stanach był taki przypadek…facet chciał popełnić samobójstwo… zabił 3 osoby, bo uderzył w tył samochodu czekającego na światłach…dostał dożywocie…

 2. Brawo, może się opamięta !

  • Dokładnie! Niektórzy nie rozumieją że większość prób samobójczych jest efektem chwilowym, a nie zaburzeniami przewlekłej choroby psychicznej. Brawo dla policjantów i czujnej żony 🙂

 3. BRAWO!
  Widać byli bardzo szybko. Śmierć przez powieszenie trwa ok 4 min – jest to śmierć mózgu do którego nie dopływa krew z powodu zaciśnięcia tętnic szyjnych.
  Ja swojego tatę znalazłem zbyt długo po czasie… 🙁

 4. Anonimowy wielbiciel

  śmierć samobójcom!

 5. jak się dowiedział o wczorajszym podpisaniu ustawy represyjnej gdzie prawo bedzie wg pisowego widzimisię to tak postąpił

  • Zabawne są komentarze lemingów widzów tvn o jakiejś ustawie represyjnej. gdy zapytasz a na czym polega ta represyjność czy na tym, że sędzia złodziej nie będzie już bezkarny milczą jak słup soli. Ot taki to ich poziom imbecyla. Odmóżdżanie w tvn czy gw newsweeku przynosi dla nich opłakane skutki. Ośmieszają się i wydają na ogólne pośmiewisko. To są ludzie popierających zdrajców Ojczyzny i ich miejsce jest w celi obok. Lub jak z targowiczanami.

 6. Roobin(nie hoody)

  Brawo Jan. Zgadzam się z Twoim tokiem myślenia. No, ale co lemingi mogą wiedzieć o Targowicy, jak byli na wagarach.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności