Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zaparkowali na zakazie, strażnicy miejscy nie mieli litości (zdjęcia)

W niedzielę po południu strażnicy miejscy założyli „hurtowo” blokady na koła pojazdów stojących na ul. Balladyny. O sprawie poinformował nas Czytelniczka.

W niedzielę po południu od naszej Czytelniczki otrzymaliśmy informację, że strażnicy miejscy zakładają blokady na koła pojazdom zaparkowanym przy ul. Balladyny.

Na miejscu okazało się, że co najmniej w 10 pojazdach założone były blokady. Znajdowały się ona na kołach samochodów stojących po prawej stronie ulicy, jadąc od strony ul. Zana. Niektórzy z kierowców zaparkowali swoje auta „pod prąd”.

Należy zaznaczyć, że w ramach remontu ul. Balladyny pojawiły się tam parkingi i zatoki to parkowania pojazdów, jednak nie mieszą one wszystkich samochodów należących do mieszkańców. Część wybiera te miejsca, gdzie jest zakaz parkowania. Teraz przed odjazdem będą musieli wezwać na miejsce patrol straży miejskiej.

Zaparkowali na zakazie, strażnicy miejscy nie mieli litości (zdjęcia)

Zaparkowali na zakazie, strażnicy miejscy nie mieli litości (zdjęcia)

Zaparkowali na zakazie, strażnicy miejscy nie mieli litości (zdjęcia)

Zaparkowali na zakazie, strażnicy miejscy nie mieli litości (zdjęcia)

Zaparkowali na zakazie, strażnicy miejscy nie mieli litości (zdjęcia)

Zaparkowali na zakazie, strażnicy miejscy nie mieli litości (zdjęcia)

Zaparkowali na zakazie, strażnicy miejscy nie mieli litości (zdjęcia)

(fot. lublin112.pl)

91 komentarzy

 1. stać ich samochód to satać i na garaż, tam powinn byhc strefa

  • Nie pij tyle ***….

  • Ale myślenie! To może polikwidujmy żłobki, szkoły i przedszkola i wybudujmy tam garaże by było gdzie zostawiać samochody?
   Jeśli kogoś stać na posiadanie dziecka to może z nim siedzieć i pracować z/w domu.

 2. Bardzo dobrze, nauczą się parkować.

 3. Zapraszam na Kurantowa by zobaczyc jak parkuja furmany centralnie na przejsciu dla pieszych . Najczesciej rano jak. dowoza swoje pociechy do przeczkola.Chodniki Czechowa to jedna wielka ulica i parking , a sluzby to olewaja.

  • Jak istota rozumna po obowiązkowej edukacji może napisać „przeczkole”????? No jak??? Co poszło nie tak?

   • Ej… ja w wieku 6 lat też się dowiedziałem że to chodzi o instytucję która jest w klasyfikacji „przed” szkołą… a wcześniej też mówiłem że chodzę do przeczkola.

 4. Harry ! ty podp…..aczu

  • Może nie udało się zakończyć procesu obowiązkowej edukacji 🙂 ,ale szczerze „przeczkole” poprawiło mi humor w poniedziałek tylko co będzie jak na tym Czechowie ludzie zaczną dzieci do „czkoly” odwozić :):)

 5. super pomysł, zatrzymali się w niedozwolonym miejscu to założymy im blokady żeby nie mogli odjechać. no brawo straż wiejska. co za tumany tam pracują. hahaha nie wierzę w to co widzę, tym bardziej że te blaszki z kół łatwo pościągać, każda ma zwolnienie awaryjne XD zadzwońcie zapytajcie do straży wiejskiej ile mają IQ, to dostaniecie odpowiedź że u nich wirusa nie ma i nikt nie ma IQ

 6. Każdy znak, w tym znak zakazu zatrzymywania się (więc i zarazem postoju) dotyczy odcinka drogi do najbliższego skrzyżowania. Tak więc jadąc od ul. Zana znak z ostatniego zdjęcia przestaje obowiązywać za skrzyżowaniem z ul. Namysłowskiego. Czy za skrzyżowaniem dalej obowiązuje zakaz zatrzymywania (wynikający z innych znaków) nie jestem pewien.

  • I jeszcze jedno. O ile w pewnych sytuacjach można mieć wątpliwości czy dane miejsce jest skrzyżowaniem czy też nie – w tym przypadku wszystkie wątpliwości rozwiewa oznakowanie skrzyżowania (ul. Namysłowskiego jest ul. podporządkowaną względem ul. Balladyny).

   • I już ostatnie.
    Nie raz krytykowałem kierujących za nieprawidłowe parkowanie. Ale w tym przypadku to nie zgadzam się z polityką miasta czy Straży Miejskiej w takich sytuacjach dotyczących parkowania.
    1. Ulica jest drogą osiedlową. Nie znam powodów dla których miałby na niej obowiązywać zakaz parkowania (o ile obowiązuje).
    2. Lepsze i naturalniejsze jest parkowanie pojazdów na jezdni niż na chodniku, trawniku, drogach pożarowych czy nawet wjeżdżanie samochodami wewnątrz osiedla – co też się zdarza i jest jeszcze większym problemem.
    3. Jeżeli pojazdy parkujące na jezdni, rzeczywiście utrudniają ruch, lub stwarzają niebezpieczeństwo, to należy na ul. wprowadzić ruch jednokierunkowy. Czyli taki jak ma miejsce na sąsiadującym os. Mickiewicza, gdzie ul. Wallenroda, Wajdeloty są ulicami jednokierunkowymi, z jednym pasem ruchu, zaś drugi pas służy do parkowania.

 7. co z ulicą Przyjaźni? Czy większością ulic na felinie gdzie blokowany jest normalny przejazd?

 8. na kiepury 10 codziennie stoi 5 lub 6 aut na zakazie blokując drogę pożarowa i służby mają to w ***
  Ostatnia interwencja straży miała miejsce w lockdownie i nie mieli jak podjechać pod klatke panie taksiarzu z drugiej klatki

 9. Polecam zajrzeć an ul. Lawinową 1, gdzie na drodze publicznej auta nagminnie parkują przy samych pasach na przejściu dla pieszych tworząc realne zagrożenie dla chcących przejść poza tym ignorowanie nieopodal zakazu postoju i parkowania wprost za odpowiednim znakiem!

Wiadomości z info112