690 680 960

Zamość: Rover wjechał w drzewo. Nie mogą sobie przypomnieć kto kierował

Problemy z pamięcią, wynikające z nadmiaru alkoholu we krwi, mają dwaj mężczyźni podróżujący roverem, który uderzył w drzewo. Obaj trafili do policyjnego aresztu.

W czwartek rano na ul. Orląt Lwowskich w Zamościu auto osobowe marki Rover wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Kiedy na miejscu pojawili się policjanci przy pojeździe stało dwóch mężczyzn, jednak żaden z nich nie przyznawał się do kierowania autem.

– Żaden nie mógł sobie przypomnieć, kto kierował roverem. Obaj 23-latkowie byli pijani. W organizmach mieli od 0,8 do 1,3 promila alkoholu. Mundurowi zatrzymali im uprawnienia do kierowania – informuje podinsp. Joanna Kopeć z zamojskiej Policji.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

2016-03-25 11:58:46
(fot. Policja Zamość)

12 komentarzy

 1. chichotnik okolicznościowy

  Słabe głowiny mają jak po 0,8 dostają pijackiej amnezji – jakby tak się to stało za czasów bohaterskiej Milicji Obywatelskiej, to kilka razy lolą po plecach poprawiło by im pamięć.

 2. Haha ja się żaden nie rozpruje, albo każdy będzie mówił że to on kierował, to zero lipy, dwóch osób nie można skazać za jedno przestępstwo.Ale na ogół jakiś leszcz wymieka i cały misterny plan idzie się j………ć

 3. Brawo pijący bohaterowie naszego panstwa. Państwa które przez takich gnomow bezmozgowcow popada w ruinę finansową. Wszak za kilka lat trzeba ich będzie leczyć troszczyć się o nich czy im zapewnić opiekę bo jak już im nie funkcjonuje mózg a dokładnie pamięć co będzie za kilka lat. Będą robić w gacie i ktoś będzie im musiał zmieniać pampersy a wszystko na koszt ludzi którzy są karani przez własne państwo za to że żyją według prawa są karani za to że pracuja. Każdy pracujący obywatel średnio około 5 dni pracuje za darmo bo jego płaca zaspokaja haracz dla państwa które musi zaspokoić potrzeby nierobow pijaków meneli i innych zlodziejskich instytucji stworzonych przez rzadzacych. A wszystko tylko ku jednej wznioslej idei ” By żylo wam się lepiej’. Moje pytanie. Komu?

 4. i nic im nie zrobią dopóki żaden z nich się nie przyzna, że kierował. Polskie prawo chroni przestępców, zwłaszcza tych w białych kołnierzykach…

 5. przeciez to auto nie rower

 6. co oni pier …la to przeciaż to ja kierowałem

 7. jest parę nieoficjalnych metod na odświeżenie pamięci

  • Cimcirymci Hu ha !

   Te jak powiadasz, nieoficjalne metody, dobrze działają na pobudzenie pamięci, ale nasza dzielna policja z powodów zbyt restrykcyjnego dla nich prawa nie może ich stosować, a taki śmieć śmieje się im w pysk i idzie w „zaparte”.
   Nie mógłbym być policjantem – za bardzo się wkur…wiam takimi sytuacjami.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Rodzinny na Rynku w Modliborzycach
Koncert: Śpiewajmy Piosenki Żołnierskie
Zlot motocyklowy w Szczebrzeszynie
Obchody Święta Wojska Polskiego w Garnizonie Lublin
Piknik Rodzinny w Konopnicy