690 680 960

Zamordował swoją dziewczynę i skoczył z 11 piętra. Mateusz C. ma się dobrze, niebawem usłyszy zarzuty

Stan Mateusza C., który w jednym z mieszkań przy ul. Bursztynowej zamordował swoją dziewczynę a następnie usiłował popełnić samobójstwo, znacznie się poprawił. Śledczy szykują się do przedstawienia mu zarzutów.

W najbliższych dniach prokuratura zamierza przedstawić zarzut zabójstwa 25-letniemu Mateuszowi C. Mężczyzna na początku maja zabił swoją dziewczynę, 25 – letnią Kamilę N. Para po imprezie, jaka odbywała się w wąwozie na Czubach, przyszła do mieszkania. Wtedy Mateusz C. rzucił się na dziewczynę, zaczął ją dusić a następnie za pomocą tłuczka do mięsa zadawał jej ciosy m.in. w głowę. Dodatkowo czterokrotnie ugodził dziewczynę nożem w klatkę piersiową.

Po kilku godzinach mężczyzna skontaktował się ze swoją matką, przekazał jej co zrobił, a następnie wszedł na daszek na 11 piętrze z zamiarem popełnienia samobójstwa. Strażacy rozstawili skokochron, jednak mężczyzna skoczył w innym miejscu. Spadł na rosnące w pobliżu bloku drzewo, które zamortyzowało upadek. Dzięki temu 25 – latek przeżył. Doznał jednak m.in. złamań nóg, kilku żeber oraz obrażeń wewnętrznych. Lekarze przeprowadzili operację i przez kilka dni był on w śpiączce. W połowie maja stan mężczyzny znacznie się poprawił i lekarze dokonali jego wybudzenia.

Teraz wydali decyzję, że Mateusz C. może już uczestniczyć w prowadzonym przez śledczych postępowaniu. Oznacza to, że mogą mu już zostać przedstawione zarzuty. Ma to nastąpić w przeciągu najbliższych dni. Zanim to się jednak stanie, śledczy szukają miejsca, gdzie 25 – latek może zostać przeniesiony. Chcą bowiem wystąpić do sądu o jego tymczasowe aresztowanie. Obecnie bowiem musi być cały czas pilnowany. Mężczyźnie grozi nawet dożywocie.

(fot. lublin112)
2017-05-26 16:30:24

48 komentarzy

 1. jaka szkoda, że stan zdrowia się poprawia…powinien zostać przerobiony na karmę dla zwierząt, przynajmniej by się do czegoś przydał…

 2. Dlaczego niby musi być pilnowany?
  Żeby nie było powtórki z rozrywki czy żeby przypadkiem sprawiedliwości nie stało się zadość?

 3. dajcie spokój skoro przeżył to znaczy że miał przeżyć nie każdy skacząc z wieżowca ma taką szansę -poniesie swoje konsekwencje i będzie musiał z tym żyć -najprościej było by umżeć na jego miejscu i nie ponieść żadnej kary wiadomo że tu nie ma dyskusji co do jego czynu -najbardziej przykre jest to że takie rzeczy robią młodzi ludzie 🙁 alkohol,narkotyki i łepek wysiada

 4. …i będziemy utrzymywać śmiecia przez 25 lat.

  • Swawolnik zmurszały

   Niestety tak, Szanowny „miro” – będziemy go utrzymywać, tak jak wielu innych nieprzydatnych społeczeństwu „obywateli”.
   I nie myślę tu tylko o takich zwyrodnialcach jak ten tu opisany, ale i o innych popaprańcach, których poddać eutanazji nie pozwala prawo, bo to „człowieki”, ale już na ich dożywotnie utrzymanie, tak.
   Tak więc nie pozostanie nam nic innego jak wysyłać sms + VAT na adresy typu: Warto Pomagać, czy Pomagajmy.

   • A moim zdaniem to ty jesteś nie przydatnym dla społeczeństwa człowiekiem? Szanowny podatniku, a stfu z młynem w głowie, I nie chodzi o tego małolata z artykułu, ale o ciebie frustracie ze 112.

   • Aaron Fleischman

    O, mamy nowego Hitlera, który rości sobie prawo do decydowania, kto jest „przydatny” dla społeczeństwa i ma prawo do życia, a kto nie. Na pewno nie są przydatne dla społeczeństwa takie faszystowskie śmiecie jak ty.

 5. Nie chce oceniać, ale myślę, że powinien dostać porządnego kora ( zero swobody) pod celą za to, co zrobił.

 6. ja to myślę że dobrze zrobił postąpił bym tak samo

  • za tą wypowiedź to już powinieneś siedzieć…bo możesz to zrobić głupi popaprańcu…jak słyszę o takich wydarzeniach…to myślę, ze mam faszystowskie poglądy…śmieci trzeba utylizować…

 7. Aaron Fleischman

  Tak to już jest. Jak ktoś zabije dziewczynę nożem, to jest mordercą, który powinien dostać karę śmierci. A jak ktoś inny przejedzie na przejściu pieszego, to ofiara „powinna była bardziej uważać i zadbać o własne bezpieczeństwo”. Równie dobrze można powiedzieć, że nikt tej dziewczynie nie kazał wtedy tam być albo że mogła przejść kurs samoobrony i odeprzeć atak napastnika. Nie zadbała o własne bezpieczeństwo, więc sama sobie winna. Uniewinnić chłopaka!!!

 8. Skoro nie była jego dziewczyną to po co szła do jego mieszkania? To tylko o niej świadczy

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas