Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Zajechał drogę motocykliście, doprowadził do wypadku. Kierowca renaulta był pijany (zdjęcia)

Po pijanemu wsiadł za kierownicę, skręcając w lewo zajechał drogę motocykliście. Ranny kierowca jednośladu zostać śmigłowcem przetransportowany do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 16:30 w miejscowości Komarówka Podlaska w powiecie radzyńskim. Na drodze wojewódzkiej nr 813 Międzyrzec Podlaski – Parczew motocykl zderzył się z samochodem. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz lotnicze pogotowie ratunkowe.

Jak ustalili funkcjonariusze radzyńskiej drogówki, kierujący samochodem marki Renault Trafic 30-leni mieszkaniec gminy Komarówka Podlaska wykonywał manewr skrętu w lewo. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu motocykliście.

Kierowca Kawasaki, 26-letni mieszkaniec powiatu parczewskiego doznał obrażeń ciała, po opatrzeniu przez ratowników medycznych został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Badanie alkomatem wykazało, że sprawca zdarzenia był pijany. Miał niemal 2,5 promila alkoholu w organizmie. Niebawem zostaną mu przedstawione zarzuty.

Zajechał drogę motocykliście, doprowadził do wypadku. Kierowca renaulta był pijany (zdjęcia)

 

(fot. policja)

12 komentarzy

 1. … a motocośtam było trzeźwe ? bo to rzadkość

 2. A miały być kary dla pijanych i co z tym????????

  • Przed wyborami nie będzie żadnych kar dla pijaków drogowych bo to w większości ich elektorat.

  • podziękuj im „wolne sondy – kąstytócja”

  • Wewnętrzne badania PiSu pokazały, że te surowsze kary dla pijanych kierujących słabo się w elektoracie PiSu przyjęły. Kilka % by w sondażach spadło.

   • Odi Profanum Vulgus

    Dokładnie. Drogowe moczymordy dalej będą mordować ludzi, bo dla rządzącej sitwy ważniejsze są słupki niż ludzkie życie. No ale co się dziwić, skoro ich elektorat to społeczna patologia, lumpenproletariat i geriatria.

  • I są kary i to bardzo surowe mój sąsiad się o tym przekonał 9 tyś do zapłaty prawko zabrane na trzy lata.

 3. No to bida. Będzie płacił do końca swego pijackiego żywota

 4. bedzie bulil troszke i zawiasy pewnie

 5. Tym razem nie pośmiejemy się, że ktoś miał pierwszeństwo? Albo, że motocykliście się łatwiej zatrzymać i poczekać np. minutę, aż inne pojazdy przejadą?

  • Odi Profanum Vulgus

   Tym razem motocyklista miał pierwszeństwo do szpitala. Następnym razem może mieć pierwszeństwo na cmentarz.

   A kierowcy renault nie czepiajmy się za bardzo. W końcu Polska jest krajem, gdzie obowiązuje prawna ochrona życia od poczęcia do naturalnej śmierci pod kołami samochodu.