Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

W środku nocy wykuwał kratę w budynku przychodni, uciekł na widok policji. Wrócił po telefon (zdjęcia)

Nocą, za pomocą młotka starał się wykuć kratę z betonu. Narobił hałasu na pół osiedla. Na widok radiowozu uciekł. Później wrócił po pozostawiony na miejscu telefon.

W nocy z niedzieli na poniedziałek mieszkańcy jednego z osiedli na lubelskich Bronowicach usłyszeli głośny huk. Kiedy zbudzeni zaczęli wyglądać przez okna dostrzegli mężczyznę, który za pomocą młotka starał się sforsować kratę w budynku przychodni. O próbie włamania powiadomiona została policja.

Po chwili na miejsce podjechał patrol. Mężczyzna na widok nadjeżdżającego radiowozu rzucił się do ucieczki. Pozostawił jednak młotek oraz telefon. Po chwili zniknął w zaroślach między blokami.

Kiedy funkcjonariusze prowadzili czynności i zabezpieczali ślady, mężczyzna wrócił… po swój telefon. Od razu został zatrzymany. Jak wyjaśniał, nie chciał włamać się do przychodni, tylko odzyskać swój telefon.

Tłumaczył, iż pokłócił się z dziewczyną i siedział w samotności spożywając alkohol. W pewnym momencie telefon wpadł mu za kratę. Aby go wyciągnąć poszedł do domu po narzędzia po czym starał się wykuć z betonu kratę. Teraz policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

W środku nocy wykuwał kratę w budynku przychodni, uciekł na widok policji. Wrócił po telefon (zdjęcia)

W środku nocy wykuwał kratę w budynku przychodni, uciekł na widok policji. Wrócił po telefon (zdjęcia)

(fot. lublin112)

16 komentarzy

 1. Jest Chwytak

 2. Jego tłumaczenie jest równie wiarygodne jak wiadomości w TVP Info…

  • adrian takie wiarygodne jak chamskie gadki Tuska i zbydlęcenie jego zwolenników. Precz z wulgarnym, chamem Tuskiem.

   • Kierowca bombowca

    Adrian ma rację, na szczęście koniec PiS jest już bliski…

    • W tefauen szczujni takie bzdury ci nagadali czy wczoraj na marszu opętanych ryży zdrajca tak mówił.

    • Już kiedyś były przepowiednie, że Komorowski aby przegrać trzeba aby „pijany przejechał na pasach zakonnicę w ciąży”. To że koniec PiS jest bliski to nie wierzę, ale uwierz mi prędzej PiS od władzy odsunie Konfederacja z Solidarną Polską niż totalna opozycja, która na każdym kroku się kompromituje i robi z siebie idiotów „JA NIGDY NIE MÓWIŁEM, ŻE MUR NIE POWSTANIE” i wiele innych kłamstw i robienia z ludzi idiotów.

   • Proszę swoje frustracje wyładować w domu, gdyż ni do rymu ni do taktu.

   • Skąd wiesz że Adrian jest za PO?

 3. Do Adriana
  Ja mógłbym napisać ,że tak wiarygodne jak wiadomości w TVN24. Ale w tym przypadku tłumaczenie wbrew pozorom ma sens ( ale jest to tylko moje zdanie )

 4. Januniu kochany, czy kupiłeś już w niedziele handlową włóczkę na nowy berecik?

 5. Mam nadzieje że Tfusk bredzie rządził. Koniec z plusami, dopłatami, darmowymi komputerami, emeryturkami 13 i 14 itp Będziecie trzymani za mordki głęboko w niemieckim kubełku. SUPER!!

 6. Ryży wróci a znim bieda jak wcześniej.

 7. Kolejny mafiozo z bakajoko , towar w nocha się skończył co za jełop:)))

 8. jakby mnie trzymali za taka krata jeszcze na nfz to tez bym bajki opowiadal

 9. Gdyby pis nie rządził krajem to gość by się nie pokłócił z dziewczyną. No i kurła żyło by się lepiej.. Stop pis, j***ć pis i pisowców. Zaraz koniec tego patologicznego ruskiego dobrobytu. pis won na syberie!! ps a kota mruczka na pasztet

Z kraju