Piątek, 01 marca 202401/03/2024
690 680 960
690 680 960

Zajechał drogę jadącej na sygnale karetce, następnie wjechał w ambulans. Obywatel Ukrainy był pijany (zdjęcia)

Najpierw zajechał drogę ambulansowi, następnie doprowadził do kolizji, a potem zaczął uciekać. Ratownicy medyczni ruszyli w pościg. Pijany kierowca wjechał w ślepą uliczkę i został zatrzymany.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 21.00 na al. Tysiąclecia w Lublinie. Kierujący oplem mężczyzna zaczął zajeżdżać drogę jadącej na sygnale karetce pogotowia ratunkowego. Uniemożliwiał też jej kierowcy możliwość zmiany pasa ruchu.

Kierujący ambulansem widząc, co się dzieje, postanowił się zatrzymać. To samo jednak uczynił kierowca opla. Po chwili jednak włączył wsteczny bieg i cofając wjechał w karetkę. Następnie zaczął uciekać z miejsca kolizji.

Ratownicy medyczni ruszyli za nim w pościg, jednocześnie powiadomili o wszystkim policję. Mężczyzna uciekał ul. Lwowską, następnie Kalinowszczyzna, Floriańską i Sienną. Ta ostatnia okazała się ślepa, w wyniku czego nie miał już możliwości kontynuowania jazdy.

Badanie alkomatem wykazało, że obywatel Ukrainy miał blisko dwa promile alkoholu w organizmie. Został umieszczony w izbie wytrzeźwień, gdzie obecnie dochodzi do siebie. Niebawem zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Jego auto trafiło zaś na policyjny parking.

40 komentarzy

  1. To jeden z tych co najbardziej drą mordę chwała UA , całe kompanie poborowych latają w rurkach po felincity, zaraz mu znajdą adwokaci ptsd i h..a mu zrobią

    • Skoro Ukraina chce ich ekstradycją sprowadzić z powrotem do siebie, to już nie będą tacy uśmiechnięci

  2. Więcej tych dzikusów u nas więcej. Niech sie popis wykazuje

  3. Ukraińskie służby muszą mieć naprawdę grube taśmy z tych burdeli na Podkarpaciu, skoro PiS klęka przed nimi do laski i bierze aż po kukle.

  4. Prawa jazdy mu nie zabiorą bo jest spoza unii,a że wojna na Ukrainie,to on jest poszkodowany a nie sprawca

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo