Czwartek, 20 czerwca 202420/06/2024
690 680 960
690 680 960

Za szybko na łuku drogi, po chwili hyundai leżał na dachu (zdjęcia)

Kierująca hyundaiem straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze i dachowała. Pojazdem kierowała 40-latka z gminy Adamów, kobieta po zdarzeniu trafiła do szpitala.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w minioną niedzielę około godziny 6.15 w Zalesiu w gminie Zamość. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

– Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca pojazdem marki Hyundai jadąc przez Zalesie prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do panujących na drodze warunków, co spowodowało, że na łuku drogi straciła panowanie nad samochodem, zjechała na pobocze i doprowadziła do dachowania auta. Pojazdem kierowała 40-letnia mieszkanka gminy Adamów, podróżowała sama. Załoga karetki pogotowia przewiozła ją do szpitala – informuje aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło z zamojskiej Policji.

Na szczęście kobieta po badaniach mogła wrócić do domu. Okazało się bowiem, że poza niegroźnymi potłuczeniami kobieta nie odniosła poważniejszych obrażeń.

– Policyjne badanie alkomatem wykazało, że kierująca była trzeźwa. Dla 40-latki kolizja zakończyła się mandatem karnym w wysokości 1500 złotych. Policjanci zatrzymali również dowód rejestracyjny pojazdu, z uwagi na powstałe w nim uszkodzenia – dodaje aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło.

Za szybko na łuku drogi, po chwili hyundai leżał na dachu (zdjęcia)

fot. Policja Zamość

Za szybko na łuku drogi, po chwili hyundai leżał na dachu (zdjęcia)

fot. Policja Zamość

PRZECZYTAJ

Dachowanie audi na drodze krajowej nr 17 (zdjęcia)

Autor: redakcja

6 komentarzy

  1. Policmajstry muszą zarabiać. Tusk ich goni.

  2. A po co patrzeć na drogę podczas jazdy, jak ma się inne zajęcia, na przykład telefonik. Pusto na drodze, hulaj dusza piekła nie ma.

  3. i z telefonem przy uchu naturalnie

  4. Suva bardzo łatwo położyć.

Dodaj komentarz