Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Z sufitu w remontowanym domu zaczęła spadać amunicja. To niecodzienne odkrycie

W piątek podczas prac remontowych domu z początku XIX w. natrafiono na niecodzienne znalezisko. W suficie znajdował się pas Bandoliera najprawdopodobniej z czasów I wojny światowej wraz amunicją.

W piątek w miejscowości Przewłoka w powiecie parczewskim, osoby wykonujące prace remontowe domu jednorodzinnego z 1800 roku, natrafiły na niecodzienne znalezisko.

W trakcie rozbiórki sufitu w jednym z pomieszczeń, zauważyły, jak na podłogę spadło 3 sztuk amunicji i pas, w którym było 30 sztuk amunicji.

Znalezisko prawdopodobnie pochodzi z czasów I wojny światowej. Na miejscu funkcjonariusze wykonali oględziny, podczas których zabezpieczyli znaleziony arsenał.

(fot. Policja Parczew)

10 komentarzy

 1. chory kraj chore prawo

  Prokurator powinien od razu postawić zarzut włascielowi o posiadanie amunicji bez zezwolenia …mniejsza o to ze nic o tym nie wiedział i ze to z czasów 1 wojny ….prawo jest prawo ,szczególnie w tym chorym kraju ,gdzie chore zarzuty o kłusownictwo ,można mieć postawione za wystawienie żywołapki na podwórku ,jak pewien rolnik

  • Tylko pis przewodnią siłą narodu.

   To on jeszcze nie siedzi? Coś podobnego…

  • tylko ty chory - reszta zdrowa

   idź do weterynarza bo najlepsi specjaliści od leczenia twojej przypadłości nic nie poradzą

 2. Bo takie Państwo stworzyła nam PO – czyli Pandeka Oszukańców.

  • tak, tak, szybciutko weź leki. Ale na nogi, bo na głowę to już za późno i szkoda zachodu.

  • nie wiem czy zauważyłeś podczas swojego pobytu w Tworkach, że pisiory rządzą już 7 rok…

 3. Arsenał ???

 4. Do
  tylko ty chory – reszta zdrowa ,coś konkretnego mi zarzucasz ? gdzies napisałem nieprawdę ? Pooglądaj sobie programy typu Interwencja czy państwo w państwie .Wszyscy normalni ludzie ,a szczególnie ci którzy mieli do czynienie z tą instytucją ,wiedzą że w tym chorym kraju ,można z niewinnego czlowieka zrobić przestępcę

 5. weterynarz darmowy usypianie pisków

 6. Oj Oj! A saperów i kilku jednostek straży pożarnej nie wezwano?

Wiadomości z info112