Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wyprzedzał na trzeciego, kierowca ciężarówki ratując się przed zderzeniem zjechał na pole. Sprawca uciekł pieszo (zdjęcia)

Kierowca ciężarówki widząc, że za chwilę dojdzie do czołowego zderzenia, wolał zjechać na pole, niż brać udział w wypadku. Sprawca zdarzenia jest teraz poszukiwany przez policję.

Do zdarzenia doszło przed północą w nocy z soboty na niedzielę w okolicach miejscowości Zawadówka w powiecie chełmskim. Na drodze wojewódzkiej nr 812 Chełm – Krasnystaw ciężarówka wpadła na pole. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący hondą mężczyzna podjął manewr wyprzedzania poruszającego się przed nim pojazdu. Nie zachował jednak ostrożności i o mało nie doprowadził do czołowego zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka autem. Kierowca ciężarówki widząc co się dzieje, postanowił zjechać z drogi na pobliskie, dzięki czemu udało się uniknąć wypadku.

Z kolei sprawca całego zamieszania, kierowca hondy, porzucił pojazd i uciekł pieszo z miejsca zdarzenia. Obecnie jest on poszukiwany przez policjantów.

Wyprzedzał na trzeciego, kierowca ciężarówki ratując się przed zderzeniem zjechał na pole. Sprawca uciekł pieszo (zdjęcia)

Wyprzedzał na trzeciego, kierowca ciężarówki ratując się przed zderzeniem zjechał na pole. Sprawca uciekł pieszo (zdjęcia)
(fot. nadesłane)

13 komentarzy

 1. To na pewno był ten dziad złodziej malin.

 2. Kierowca zestawu uratował życie chlorowi z Hondy.
  Jak wytrzeźwieje powinien całować go po stopach.

  • To samo pomyślałam. Brawo dla kierocy ciężarówki za refleks i umiejętnosci.

  • miał szczęście, ze to nie była droga na Bełżyce i nie było tych rowów przeciwczołgowych i zapór w postaci przepustów…

 3. podziwam kierowce ciezarowki ze skrecil w nocy nie wiedzac zapewne gdzie skreca ,tam mogl byc np staw,albo drzewa,w dzien gdybym byl pewny ze zjedzam na jakies pole lake to bym skrecil,ale w nocy nigdy

  • To są ułamki sekund, w takiej sytuacji działasz odruchowo.
   Tam nie ma czasu na zastanawianie się.
   Kierowca tej ciężarówki uratował życie temu obsraańcowi z hondy…

 4. Duren z Hondy, zostawil auto a w nim ślady. To tak jakby sie podpisał przed policjantami. Tylko niech się jeszcze okaże że ktoś nagral go na kamerkę.

 5. Wyprzedzał na czołówkę, a nie na trzeciego.

 6. wewengosz lublin

  Jak wytrzeźwieje to się odnajdzie

 7. Kolejny domorosły ekspert, który nie wie, co znaczy „wyprzedzać na trzeciego” ;D

  „Wyprzedzanie na trzeciego to sytuacja, do której dochodzi na drodze dwupasmowej z pasami przeznaczonymi do innych kierunków jazdy. W jej trakcie kierowca stara się wyprzedzić innego użytkownika drogi i nie zwraca uwagi na auto jadące z przeciwnej strony. W efekcie i wyprzedający, i jadący w przeciwnym kierunku muszą i zwolnić, i częściowo zjechać na pobocze.”

  • Czasem lepiej nic nie mówić i niech inni podejrzewają żeś głuupi, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości…

  • Co to za definicja, jakie zwalnianie. Art. z PORD poproszę.

 8. Szacun dla drajwera z ciężarówki.

Wiadomości z info112