Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek podczas polowania. Jeden z myśliwych w ciężkim stanie po postrzeleniu

Podczas polowania prowadzonego na terenie powiatu bialskiego doszło do postrzelenia jednego z myśliwych. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę przed godziną 13. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku podczas polowania na terenie kompleksu leśnego w gminie Rokitno.

Na miejscu policjanci ustalili, że podczas zgłoszonego polowania, jeden z jego uczestników, 56-letni mieszkaniec powiatu pruszkowskiego oddał niekontrolowany strzał z broni myśliwskiej, czym spowodował uszkodzenie ciała będącego również na polowaniu 64-latka.

Poszkodowany mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziona do szpitala. 56-latek został zatrzymany do wyjaśnienia. Funkcjonariusze zabezpieczyli również należącą do niego broń. Wczoraj mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

28 komentarzy

  1. No i bravo, jak zabijają dla rozrywki to i krew się leje. No chyba że bieda w domu i muszą coś do garnka włożyć…..

  2. Poznał polowanie z drugiej strony, ma hobby strzelanie do zwierząt to teraz wie jak to jest, niestety nawet postrzelenie to za mało żeby dotarło do niego, że to nie ta epoka ludzkości żeby chodzić i strzelać do zwierząt.

  3. Naprawdę sami wegetarianie się odzywają każdy może mieć jakieś zajęcie a tu komentuja tylko co co na d….h siedzą i nic nie robią myśliwi robią dużo różnych potrzebnych rzeczy nie tylko zabijają dla przyjemności tak jesli ktoś myśli niech poczyta a nie wypowiada się nie znając tematu czytanie u wiedza nie boli

    • Może nie jesteśmy znawcami tematu ale panowie jak widać też nie są skoro nie potrafią obsługiwać się ta bronią. Bo temu, że nie potrafią jak widać to nie zaprzeczysz nie??!!

Z kraju