Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wybił szybę w przystanku, gdyż rzuciła go dziewczyna. Zrobił to na oczach policjanta (zdjęcia)

Najpierw wraz ze znajomymi awanturował się na przystanku, następnie zaczął kopać wiatę, w wyniku czego wybił w niej szybę. Zareagował policjant wracający po służbie do domu.

W czwartek około godziny 22:30 mieszkańcy Czechowa dostrzegli na przystanku na pętli autobusowej przy ul. Paderewskiego grupę młodych osób, która zachowywała się głośno i wulgarnie. W pewnym momencie jeden z nastolatków kopnął w wiatę wybijając w niej szybę. W tym momencie zareagował przechodzący w pobliżu mężczyzna. Jak się okazało, był to funkcjonariusz Oddziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, który wracał po służbie do domu.

Ujął sprawcę, jak też przebywające z nim towarzystwo i powiadomił o wszystkim dyżurnego. Po chwili na miejsce przyjechali policyjni wywiadowcy. Jak wyjaśniał 20-letni sprawca dewastacji przystanku, zrobił to, gdyż rzuciła go dziewczyna. Z uwagi, że był on nietrzeźwy, został przewieziony do izby wytrzeźwień. Dzisiaj mają być z nim wykonywane dalsze czynności w tej sprawie.

To nie pierwszy raz, kiedy sierż. szt. Kamil Skoczylas zareagował będąc po służbie. Opisywaliśmy już m.in. jak wchodząc do Biedronki przy ul. Wolskiej dostrzegł, jak obładowany towarem mężczyzna usiłuje opuścić sklep wejściem. Zablokował mu drogę, jednak ten nie dał za wygraną. Zamachnął się, chcąc go uderzyć. Jednym chwytem obezwładnił złodzieja układając go na posadzce.

Innym razem pełniąc patrol wraz z kolegą zauważyli pożar kamienicy przy ul. Kunickiego. Powiadomili straż pożarną zaś sami, nie bacząc na niebezpieczeństwo, ruszyli na pomoc. Z gaśnicami pobiegli do płonącego mieszkania a następnie wyważyli drzwi. Znajdujący się w środku mężczyzna został ewakuowany na zewnątrz i przekazany ratownikom medycznym. Funkcjonariusze również trafili do szpitala, zatruli się tlenkiem węgla.

Wybił szybę w przystanku, gdyż rzuciła go dziewczyna. Zrobił to na oczach policjanta (zdjęcia)

Wybił szybę w przystanku, gdyż rzuciła go dziewczyna. Zrobił to na oczach policjanta (zdjęcia)

(fot. nadesłane)

25 komentarzy

 1. Ciesz się chłopie ze to nie za milicji bo by wszyscy prewencyjnie po „blondynce” dostali żeby i im takie głupoty do głowy w przyszłości nie przychodziły a ten marudzi o kilka fotek bez twarzy.

  • Koniecznie trzeba wrócić do sprawdzonych metod. Całkiem skutecznie leczyły niektóre schorzenia.

 2. Kolezanka ze szkoly.

  Rzucila go bo miala go dosc. Zachowanie na poziomie nizszym niz wymagala. Dobrze zw szedl ten policjant. Powinni go wsadzic do poprawczaka z gejami.

  • jak typ juz nie chodzi do szkoły ma 20 lat a do wiezienia sie idzie po ukonczeniu 17 to jak moze isc do poprawczaka ???

 3. DostawcaPepsiakówDoAutomatu

  Troche ten policjant przesadził z obszernym opisem wszech zasług. Jasne ze trzeba bić brawo takiej postawie i niech nagrode fajną zgarnie ale gdy się przesadzi z autopromocją to wówczas bije po oczach fakt że to on nadesłał treść artykułu. Podjarka to jedno, wiadomo flesze błyski teledyski no ale z umiarem. Pierwsza kompania jednak bardziej ze smakiem to robi. Tak czy tak propsy lecą i nawet kapitan bomba by łapke w górę dał gdy by go za szwindle nie wydelegowali do cywila. Niech bohaterom tarcza lekką bedzie na placu a mundur z długim rękawem przewiewny przy 30stopniach.

 4. 20 letni młody bandyta nam rośnie. Do więzienia niech gnije z gejami.

Z kraju