Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wszczynał awantury z członkami rodziny, teraz rodzina od niego odpocznie

Interwencja policji w jednym z mieszkań na terenie Włodawy zakończyła się zatrzymaniem 25-latka. Jak się okazało, mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

W poniedziałek wieczorem policjanci z Włodawy otrzymali zgłoszenie o awanturze w jednym z mieszkań na terenie miasta. Ze zgłoszenia wynikało, że 25-latek wszczyna awantury z członkami rodziny.

Na miejsce pojechali policjanci, którzy podczas legitymowania sprawdzili dane awanturnika w policyjnych systemach i ustalili, że jest on osobą poszukiwaną. 25-latek od kilku miesięcy ukrywał się przed organami ścigania.

Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy we Włodawie dwoma nakazami doprowadzenia za udział w bójce i kradzież. Policjanci zatrzymali 25-latka i umieścili w policyjnym areszcie. Dzisiaj zostanie doprowadzony do Zakładu Karnego gdzie spędzi najbliższy ponad 1 rok i 8 miesięcy.

(fot. lublin112.pl)

4 komentarze

  1. A jak wyjdzie to bedzie „innym ” człowiekiem ,nieprawdaż ? Przecież tam są psycholodzy i caly sztab ludzi którzy ich „resocjalizują ” .Tyle tylko że te odpady społeczne nie poddają się resocjalizacji ,bo jedyne do czego się nadają to utylizacja

  2. Znowu patologiczny plebs.

  3. 1 rok i 8 miesięcy?. Kpina.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo