Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Gdy wrócił ze sklepu z kolejną butelką, zastał swoją kobietę razem z kolegą w łóżku. Chwycił za nóż

Podczas libacji skończył się alkohol, więc poszedł do sklepu po kolejną butelkę. W tym czasie jego konkubina wraz z kolegą od kieliszka postanowili wykorzystać ten czas na intymne zabawy. Mężczyzna po powrocie wpadł w szał.

Wyrokiem skazującym zakończyła się właśnie sprawa 40-latka, który usiłował pozbawić życia konkubinę. Chodzi o zdarzenie, jakie miało miejsce w poniedziałkowy wieczór 14 listopada 2016 roku w Zamościu. Artur C. wraz z konkubiną Aleksandrą K. udali się do mieszkania swojego znajomego Andrzeja B. Od samego początku spotkania, we trójkę wspólnie spożywali alkohol. Kiedy ten się skończył, Artur C. udał się do pobliskiego sklepu po kolejną butelkę.

Po powrocie zastał konkubinę w niedwuznacznej sytuacji z 52-latkiem. Na ten widok mężczyzna wpadł w szał. Najpierw zaczął bić kobietę po twarzy, następnie pobiegł do kuchni, chwycił nóż i ruszył w jej kierunku. Zadał konkubinie trzy ciosy: w klatkę piersiową i brzuch, powodując rany kłute. Dzięki natychmiastowemu powiadomieniu służb ratunkowych i szybko udzielonej pomocy medycznej, 39-latka przeżyła. Doznała jednak uszkodzenia jelita i zapalenia otrzewnej. Biegły zakwalifikował te obrażenia jako realnie zagrażające życiu.

Artur C. został zatrzymany przez policjantów, jednak nie można było przeprowadzić z jego udziałem żadnych czynności procesowych. Mężczyzna miał bowiem blisko cztery promile alkoholu w organizmie. Gdy wytrzeźwiał usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa Aleksandry K. z jednoczesnym spowodowaniem u niej ciężkiego uszczerbku na zdrowiu poprzez zadawanie ciosów rękami w głowę oraz nożem w klatkę piersiową i brzuch. Odmówił składania wyjaśnień i nie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. Sąd nie miał żadnych wątpliwości co do winy Artura C. i skazał go na 9 lat pozbawienia wolności.

(fot. policja)
2018-03-06 22:02:51

34 komentarze

  1. Chwileczkę panowie…to jak babka jest wyluzowana i robi co chce to niby ta najgorsza..taka owaka..a jak facet ogląda się za każdą, nie wraca na noc, zabawia sie tu i tam to jest ok?? ciekawe.

  2. Jeżeli suka nie da to pies nie weźmie

Z kraju