Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Skrępował i zakneblował byłą partnerkę oraz 10-letnią córkę. Dręczył ofiary przez wiele godzin

Związał, zakneblował oraz przez kilka godzin więził swoją byłą partnerkę oraz 10-letnią córkę. Groził pozbawieniem życia. Na szczęście udało im się odzyskać wolność i powiadomić o wszystkim policję.

Wszystko wydarzyło się w miniony czwartek w Hrubieszowie. Jarosław C. miał tego dnia spotkanie ze swoją 10-letnią córką. Związek z jej matką się rozpadł, gdyż pomiędzy mężczyzną, a jego partnerką od dłuższego czasu się nie układało. W końcu kobieta postanowiła nie przeciągać na siłę tego związku. Rozstali się, a z biegiem czasu związała się ona z innym mężczyzną.

Jarosław C. nie mógł się z tym faktem pogodzić i niejednokrotnie nachodził 45-latkę. Straszył ją, kierował groźby, do tego potrafił ją śledzić, sprawdzał gdzie chodzi i z kim się spotyka. Ze względu na 10-letnią córkę, jego była partnerka musiała utrzymywać z nim kontakt.

Feralnego dnia przyszła odebrać 10-latkę od jej ojca. Ten po otworzeniu drzwi złapał kobietę i siłą wciągnął do środka. Zaczął dusić 45-latkę, po czym przy użyciu kajdanek skrępował jej ręce. Kiedy kobieta zaczęła krzyczeć wzywając pomocy, 43-latek zakleił jej usta taśmą, następnie związał kobietę. To samo uczynił ze swoją córką.

Wtedy zaczął się koszmar zarówno dla kobiety, jak i 10-latki. Mężczyzna ułożył obie w rożnych pomieszczeniach i przez kilka godzin terroryzował. Przechodził od pokoju do pokoju z nożem w ręku, groził pozbawieniem życia. Zarówno matka nie wiedziała co się dzieje z córką, jak też dziewczynka nie miała wiedzy, czy ojciec nie zabił jej matki.

W końcu 45-latce udało się przekonać mężczyznę, aby je obie uwolnił. Kobieta od razu udała się na policję, gdzie opowiedziała, co je spotkało. Funkcjonariusze szybko zatrzymali mężczyznę. Po przesłuchaniu przedstawiono mu zarzuty, jednak nie przyznał się on do uwięzienia kobiety i jej córki. Na wniosek prokuratury Jarosław C. trafił do aresztu.

(fot. policja – zdjęcie ilustracyjne)
2018-03-06 21:15:46

17 komentarzy

 1. Wiązał, straszył a następnie wypuścił? Coś mi tu nie gra. Słowo przeciw słowu.

  • Dyrdymałko prasowy

   Coś na rzeczy jest, ale o ustalenie tego czegoś zadba (albo i nie) nasza „poświęcana” policja.
   Nam pozostaje dmniemać, gdybac i zreć się między sobą o mniejsze lub większe racje.

 2. Po rozstaniach partnerów często dochodzi do takich sytuacji że kobiety idą na policję ale nikt nie ma żadnej gwarancji czy to nie są bezpodstawne pomówienia,skoro ona znalazła sobie faceta to może od dłuższego czasu się z nim spotykała a partnerowi przyprawiała rogi?!

  • To, że ktoś nas zdradza lub my zdradzamy to nie powód do takich akcji. Wiązać i kneblować??? Szczególnie własne dziecko… trzeba mieć coś mocno z głową.

  • Nie wiesz jak było i nie wiesz co przeżyła to po jakiego piszesz .

 3. Psychol nadający sie tylko do utylizacji

  • albo psycholka, co sie puściła, przyprawiła rogi, a teraz mści się poprzez pomówienie, za to, że chłop przy okazji spotkań z dzieckiem, mówi co myśli – psychopatka. wtedy tez byś ja utylizowała, czy solidarność jajników??

   • Nie osłabiaj nie znasz kobiety ani całej sytuacji to weź zamknij swoją buzie dobra bo nawet nie wyobrażasz sobie ile to męki przejść coś takiego postaw się w jej miejscu a kobieta dawno już z nim nie mieszka a mezczyzmę prawdziwy psychopata

 4. Pewnie baba zmysliła to

 5. Ostatni akapit podważa wiarygodność całego artykułu. Pewnie zmyślone na potrzeby walki o prawa rodzicielskie.

 6. Ciekawe jak go przekonała z zaklejonymi ustami. Śmieszne to. Kto w to uwierzy? Dobrze ktoś napisał, że pewnie zmyśliła na potrzeby walki o dziecko. Może facet kompletnie niewinny a ona powinna być skazana za wciąganie dziecka w takie akcje i fundowanie mu traumy na całe życie.

 7. ESSEWIDENTNIE franca robi to z zemsty . Myskd ze z czasem to sie wyprostuje prawpr wyjdzie na jaw. Okazs sie ze ta baba zrobila mu to poprostu z zemsty .

 8. Artykuł napisany jak napisany! większość już oceniła, jej wina!! ! Masakra jak można tak myśleć, pisać, wypocić w ten sposób swój osąd! Nie znacie ludzi sprawy i nic o tym nie wiecie! Jednak nie przeszkadza to w pisaniu takich bredni! Nikomu nie życzę żeby spotkał na swojej drodze Jarosława C. A ona zostawiła go dawno, dawno temu, nie doprawiała nikomu rogów na nikim się nie mściła! On agresywny psychol nie dający jej i dziecku spokoju, grożący i prześladujacy ją przez wiele lat!

 9. Mieszkałam z tym psychopatą 9 lat nawet nie wyobrażacie co przeżywałam ja moja mama i siostry …nie wiecie jak było to po co piszecie że puszczalska …Nie raz nam groził… I proszę bezpodstawnie nie oceniać jeśli nie znacie sytuacji !

  • HA HA. SKORO BYL TAKI ZLY TO DLACZEGO MIESZKALAS Z NIM 9LAT???? TO SIE NIETRZYMA KUPY. TY KLAMIESZ Z ZEMSTY!!