690 680 960

Wólka Panieńska: Kierowca busa miał 2,2 promila. Został zatrzymany dzięki obywatelskiej postawie

W niedzielę, dzięki obywatelskiej postawie 28-letniej mieszkanki Zamościa, policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. 46-letni mężczyzna kierując busem miał prawie 2,2 promila.

W niedzielne popołudnie w miejscowości Wólka Panieńska 28-letnia mieszkanka Zamościa wybrała się ze swoim dzieckiem na spacer. W pewnym momencie zauważyła jak jadący z naprzeciwka bus zatrzymał się po przeciwnej stronie ulicy.

-Kierowca mercedesa wysiadając z pojazdu zataczał się, wsiadał i wysiadał z auta, a następnie chwiejnym krokiem poszedł na jedną z posesji. Kobieta podejrzewając,  że mężczyzna może być pod wpływem alkoholu zadzwoniła na policję. Policjanci z drogówki przebadali 46-letniego zamościanina. Okazało się, że ten ma prawie 2,2 promila alkoholu w organizmie – opisuje zdarzenie rzecznik zamojskiej policji.

Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

2014-09-08 10:59:33
(fot. lublin112.pl)

12 komentarzy

 1. 2,2 promila to już na bogato. Ale dobrze, że na szczęście nic się nie nikomu stało.

 2. Eulalia Osieł z d. Mikówna

  Niech no ów 46-letni, wytrzeźwieje na tyle, że „zatrybi” kto mu tyle „radości” sprawił…
  …pewnie zapała „wdzięcznością” dozgonną za tę przysługę do 28-letniej sąsiadki.

  • Powinien jej jeszcze podziękować,jakby po pijaku przejechał kogoś ze skutkiem śmiertelnym dostałby wyższy wymiar kary i miałby na sumieniu czyjeś życie, o ile posiada coś takiego jak sumienie!

 3. DOBRY CZŁOWIEK (prawie aniołek)

  Może się tak zdarzyć, że wspomniana 28- letnia obywatelka, zdrowa na ciele i umyśle, wyjdzie z domu i zapomni do niego wrócić bo „zbłądzi” na manowce, albo ją znajdą w rzece czy lesie jakim.

  • 28-letnia powinna iść za ciosem i napisać wniosek do prokuratora tak by „DOBRY CZŁOWIEK (prawie aniołek) poznał konsekwencje swojej wypowiedzi http://karne.pl/grozba-karalna.html
   Redakcja Lublin112 na pewno ma zapisane odpowiednie namiary anonimowego komentatora.

   • Podpisuję się pod tym rękami i nogami.Internetowe trolle czują się bezkarnie i wydaje im się, że mogą pisać co chcą(zakładając że to jest troll). Ciekawi mnie tylko czy ten „dobry człowiek” pisałby takie rzeczy gdyby np. jego dziecko na pasach przejechał na podwójnym gazie taki przykładny obywatel, na którego „śmiała donieść” ta kobieta.Tym razem nic się takiego nie stało nikomu, może właśnie dzięki niej! STOP PIJANYM KIEROWCOM! PIJANY KIEROWCA TO POTENCJALNY MORDERCA!

    • Czyli mam uważać, że jak po Twoje dziecko podjedzie Twój pijany mąż to spełnisz swój obywatelski obowiązek i podp…dolisz go w imię dobrze spełnionego obowiązku?
     Mężu tej pani – zmień ją na inny model, póki jeszcze jesteś nieoskarżony.

   • DOBRY CZŁOWIEK (prawie aniołek)

    Dlaczego szczujesz na mnie redakcję, albo tę 28 – latkę, poczuj obywatelski obowiązek napisz donos sama i podpisz się imieniem i nazwiskiem. Zobaczymy efekt.

  • DOBRY CZŁOWIEK (prawie aniołek)

   Nie znam , ani „szanownego” moczymordy, ani równie szanownej 28 -latki „uprzejmie donoszącej” i tak naprawdę jest i obojętne co on jej zrobi jak ją spotka na wieczornym spacerze, dziś, jutro czy za rok.
   Nie mniej jednak taki scenariusz jak opisałem wyżej jest całkiem możliwy i nie dziwcie się jak będzie zrealizowany.
   Myślicie, że te szanowne zwłoki znajdowane po latach, na mokradłach, czy wystająca z pośród leśnej roślinności ludzka rączka (o której 112 pisało całkiem niedawno) to zwyczajowy pochówek ludzkich zwłok?
   Często jest to wyraz wdzięczności za niespłacony dług, czy jak w opisanym przypadku „uprzejmy” donos.

 4. Ja jak pije to zawsze blisko łóżka nigdy za fajerą.

 5. Pij spoko, zbawienia wiecznego i tak mało kto się „doczekuje”.

Kursy walut

 • USD 4.3043zł -0.47%
 • GBP 5.3177zł -0.23%
 • EUR 4.6801zł -0.1%
 • CHF 4.698zł -0.07%

Polub nas