Czuby: Śmiertelne potrącenie mężczyzny przez pociąg

W niedzielę w Lublinie doszło do śmiertelnego potrącenia mężczyzny na torach, na wysokości dzielnicy Czuby. Ponad cztery godziny nieprzejezdny był jeden szlak kolejowy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę o godzinie 23:35 na wysokości dzielnicy Czuby w Lublinie. Pociąg relacji Gdynia Główna – Lublin, na szlaku Motycz – Lublin, potrącił śmiertelnie mężczyznę siedzącego na torze.  Nie reagował on na sygnały dźwiękowe wydawane przez maszynistę.

Przybyły na miejsce lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon mężczyzny. Zwłoki o nieustalonej tożsamości decyzją prokuratora zostały zabrane do Zakładu Medycyny Sądowej w Lublinie.

Tor nr 1 od Motycza do Lublina zamknięty był od godz. 23:38 do godz. 03:35. Ruch pociągów odbywał się po torze nr 2. Podróżni z pociągu „Czartoryski” zostali zabrani o godz. 00:35 przez pociąg relacji Warszawa Zachodnia – Lublin,

Dalsze czynności wyjaśniające prowadzi lubelska policja pod nadzorem Prokuratury.

Informację o zdarzeniu i zdjęcie otrzymaliśmy od Czytelników – Dziękujemy!

2014-09-08 09:44:56
(fot. Czytelnik Kamil)

Zobacz również

18 komentarzy

 1. Potrącenie mogło mieć miejsce na wysokości osiedli : Poręba , Widok lub Górki w dzielnicy Czuby

 2. Osiedle Czuby? Nie ma takiego osiedla.

 3. Dziękuję Reakcji za zaoszczędzenie mi czytania głupiego zwrotu: „sprawdzono stan trzeźwości maszynisty pociągu”, który tyle wiedzy wnosił co dawniej stosowany wobec poszkodowanych zwrot: „stan stabilny” – czyli nic

 4. Współczuję maszyniście, jedyne co mógł zrobić to zaciągnąć hamulec i zamknąć oczy.Okropne doświadczenie…

 5. „sygnały dźwiękowe wydawane przez maszynistę” …. to maszynista powinien zacząć ćwiczyć głos,skoro ten samobójca go nie usłyszał. redaktorze ,maszynista URUCHAMIA sygnał, a nie drze się wniebogłosy!

 6. Ważne ,że nie żyje bo tak chciał i nie róbmy z tego problemu.

 7. [*] żegnaj kolego..

 8. DOBRY CZŁOWIEK (prawie aniołek)

  Nie wiem jakie zwyczaje teraz panują na cmentarzach komunalnych, ale na tych zarządzanych przez parafialnych „dobrodziei”, samobójców często chowa się pod cmentarnym ogrodzeniem, a bywa, że „dobrodziej” odmawia uczestniczenia w uroczystości żałobnej, albo „cołaskę” wyznacza taką, że rodzina dostaje torsji..

 9. Podróżni z pociągu „Czartoryski” zostali zabrani o godz. 00:35 przez pociąg relacji Warszawa Zachodnia – Lublin – o tej godzinie nie zabrał podróżnych żaden pociąg, chyba, że później. Podróżni około tej godziny sami zaczęli opuszczać pociąg i kierować się do najbliższego osiedla. A sygnałów dźwiękowych nie było słychać w pociągu prze zemnie i przez podróżnego siedzącego obok mnie w przedziale. Czy w ogóle ktoś słyszał jakieś sygnały dźwiękowe???

 10. Na tych torach zginął nasz kolega z pracy dusza nie człowiek wiadomość dotarła do nas dzisiaj rano nie wiemy co go skłoniło do tak desperackiego kroku ale nie wiadomo także co tkwi w środku człowieka.. żegnamy cię Mareczku odpoczywaj w spokoju.

 11. pozostaniesz na zawsze w naszych sercach Marku [*]

 12. Marek od dluzszego czasu mial depresje… a gdzie bliscy ktozy powinni zauwazyc i pomoc ?

  • na szczęście bohaterze Ty już dawno zauważyłeś i gdzie byłeś? znając go, wiedząc jakie miał stosunki z rodziną, znajomymi, uogólniając – najbliższymi najzwyczajniej wstyd by mi było snuć takie durne spekulacje. Otrzymywał od bliskich wystarczająco uwagi, troski i wsparcia a nawet aż nadto. w dupie byleś, gówno widziałeś. pozdrawiam.

 13. tez go znałem. i pracowałem z nim. a depresje trzeba zobaczyc i wyczuc. bo jak ktos tego nieokazuje to niezobacza inni.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.1428zł -0.18%
  • GBP 5.046zł -0.15%
  • EUR 4.5111zł -0.27%
  • CHF 4.26zł -0.21%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online
   Pilecki.Raport