Włodawa: Zapłaci wysoką cenę za przekroczenie prędkości o 123 km/h

24-latek z gminy Stary Brus zapłaci wysoką cenę za przekroczenie prędkości o 123 km/h. Właśnie Sąd Rejonowy we Włodawie wymierzył młodemu mężczyźnie karę grzywny w wysokości 4000 zł, ale to nie wszystko.

Na początku listopada 2015 roku policjanci z Włodawy skierowali wniosek do sądu o ukaranie 24-letniego mieszkańca gminy Stary Brus, za nadmierną prędkość, z jaką poruszał się po jednej z dróg powiatu włodawskiego.

Mężczyzna mknął audi w terenie gdzie obowiązuje 90 km/h o 123 km za dużo. Dodatkowo, kiedy policjanci dali sygnał do zatrzymania pojazdu, mężczyzna gwałtownie przyspieszył i odjechał. Został jednak zatrzymany przez mundurowych kilka kilometrów dalej.

– Za nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy Sąd Rejonowy we Włodawie wymierzył mu między innymi karę grzywny w wysokości 4 000 zł oraz zakaz prowadzenia pojazdów na 2 lata. Oprócz tego wyroku sądu zostanie podany do publicznej wiadomości poprzez ogłoszenie jego treści w miejscu pracy obwinionego. Mężczyzna zostanie także obciążony kosztami postępowania – informuje st.post. Elwira Tadyniewicz z włodawskiej Policji.

2016-01-08 14:09:22
(fot. pixabay.com)

43 komentarze

  1. Zamiast ogłaszać w miejscu jego pracy to powinni z jego podobizną robić papier toaletowy i tak produkować przez dwa lata, tyle ile ma trwać jego zakaz prowadzenia aut…he.

  2. Fajnie bedzie mial wlasna reklame w pracy hehe a 4000 to moze by sie zmartwil ale euro albo funtow:d ironia losu kto najwiecej wykroczen robi z osob z immunitetetami? SEDZIOWIE HEHE

  3. Ciekawi mnie dlaczego tylko jednego tak potraktowali.czyzby byl za biedny zeby oplacic adwokata.jest duzo innych bandytow na drogach co ludzi zabijaja i albo w zawiasach dostaja i 450zl.albo tylko 450zl.i 6 punktow no max 800zl.

  4. J+++ć Sądy !! Kary tylko dla plebsu !! Co na to Boguś z m3??

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”
Żniwowanie w skansenie: W lnianych strojach i z kosami w dłoniach ruszą do pracy
Pokazy symulatora dachowania oraz wystrzału poduszki powietrznej
Koncert Marcina Stycznia w Parku Dźwięków. Będą też zajęcia o ziołach
Muzyka, leżaki, jedzenie, kawa i napoje: Chillout Festiwal 2021